رژیم لاغری

چگونه روزی یک کیلو وزن کم کنیم؟ (برنامه)

لاغری در یک روز

کاهش وزن روزی یک کیلو برای خیلی ها رویاست، اما باید به شما این نوید را بدهم که کاهش روزی یک کیلو هر چه سریع تر شروع شود، زودتر به تناسب اندام خود می رسید. خیلی ها از من سوال می کنند آقای مردانی چگونه روزی یک کیلو وزن کم کنیم با ورزش؟ در سایت لاغرفیت بارها گفته ام لاغر شدن در یک روز از اهمیت بالایی برخوردار است و مهم تر از آن، حفظ وزن کم شده می باشد. به همین دلیل در بخش مشاوره تغذیه آنلاین لاغرفیت هم تاکید زیادی بر حفظ سلامت افراد دارم تا سریع وزن کم کردن.

چگونه روزی یک کیلو وزن کم کنیم؟

با سایت لاغرفیت همراه باشید.

کاهش وزن روزی یک کیلو اصول خاصی دارد. سوالات زیادی به صورت حضوری و آنلاین از من می شود که:

  • آقای مردانی چطوری روزی یک کیلو کم کنم؟
  • چگونه هر روز یک کیلو کم کنیم؟
  • میشه یک روزه لاغر شد؟؟؟
  • چگونه روزی یک کیلو وزن کم کنیم و ریزش مو نگیریم؟

وزن شما چند کیلو است؟ چند کیلو اضافه وزن دارید؟ اینکه چند کیلو اضافه وزن دارید خیلی مهم نیست ولی نحوه برخورد با همان اضافه وزن از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

این مقاله سایت لاغرفیت، به کاهش وزن شما کمک می کند. پس لطفا تا آخر با ما همراه باشید.

لاغری روزی یک کیلو

دوست عزیز سلام،

در محصول لاغری با رژیم قلیایی هم مفصل در مورد کاهش یک کیلو وزن در روز صحبت کردم که برای همه می تواند مفید باشد.

شاید دوست داشته باشید که خیلی سریع لاغر شوید. شاید هم برای یک میهمانی یا جشن تولد و یا یک عروسی می خواهید لاغر شوید.

ولی خیلی وقت ندارید که در زمان طولانی وزن خود را کم کنید یا اینکه نه، می خواهید خیلی زودتر به اندام زیباتری دست پیدا کنید. در مقاله لاغری خیلی سریع گفتم که:

لاغری روزی یک کیلو در مدت کمی امکان پذیر است، اما نه برای همه و نه با هر شرایطی! چون این کاهش وزن خطرناک بوده و هم به لاغری و هم به سلامتی شما صدمه می زند

ولی نکته ای که وجود دارد برای اشخاصی که خیلی چاق هستند، فرق دارد.

اینکه می خواهید لاغری روزی یک کیلو را تجربه کنید، در هر صورت حق با شما است چون می خواهید به لاغری خود برسید. آیا دوست دارید لاغری روزی یک کیلو را تجربه کنید؟ اصلا لاغر شدن روزی یک کیلو صحیح است یا خیر؟

کاهش یک کیلو وزن در روز ممکن است؟

دوره ۲۱ روزه رژیم قلیاییاین دوره به دوره ۳۰ روزه رژيم قلیایی ارتقاء یافته است.

در کتاب های علمی در مورد رژیم غذایی و کاهش وزن عنوان شده است که هفته ای نیم تا یک کیلو کاهش وزن داشته باشید!

یعنی ماهیانه ۲ تا ۴ کیلو کاهش وزن و لاغری را توصیه کرده اند. ولی واقعیت چیز دیگری است. بعنوان مثال کسی که خیلی چاق است، آیا می تواند اینقدر صبر داشته باشد و از رژیم لاغری هفته ای یک کیلو استفاده کنم؟

یکی از بیماران من ۱۷۶ کیلو وزن داشت. گرچه وزن شوهر وی حدود ۶۰ کیلو بود! ایشان خیلی برای کاهش وزن خود عجله داشت!

به او گفتم اگر می خواهید کاهش وزن ماندگار داشته باشید باشد عجله نکنید. ناگفته پیداست که هفته ای نیم کیلو و یا ماهیانه ۲ تا ۴ کیلو برای وی کارساز نیست. به همین خاطر گفتم کاهش روزی یک کیلو وزن اضافه برای همه نیست و هر کسی نباید آن را تجربه کند.

چیزی که در دانشگاه و کتاب می خوانی، علم است و هنگامی که آن را به کار می بریم، فن کاربردی است

پس روزی یک کیلو کاهش وزن شدنی است اما به شرط و شروط خاص.

کاهش وزن روزی یک کیلو برای چه افرادی مناسب است؟

لاغری روزی یک کیلو نیز برای وی توصیه نمی شود. اما می توانیم برنامه رژيم لاغری وی را طوری تنظیم کنیم که هم از کاهش وزن نا امید نشود و هم کاهش وزن وی سریع باشد. در هر صورت بایستی با توجه به نیازهای تغذیه ای برایشان یک برنامه سریع لاغری سریع تنظیم کرد.

توصیه می شود شخصی مثل ایشان ماهیانه حدود ۶ تا ۸ کیلو لاغر شوند که با برنامه رژیم قلیایی برای لاغری در لاغرفیت شدنی است.

خانم زینب حدادی که کلیپ ویدئویی ایشان را در این مقاله مشاهده می کنید توانست کاهش وزن 44 کیلویی در مدت 8 ماه داشته باشد. برای مشاهده این کلیپ روی کاهش وزن 44 کیلویی کلیک کنید. روی لینک کاهش وزن 44 کیلویی با رژيم قلیایی کلیک کنید. (کلیپ با رضایت کامل ایشان به اشتراک گذاشته شده است)

یک خاطره از کاهش یک کیلو وزن در روز

مراجعین من درخواست های متفاوتی دارند. یکی از آن که در ادامه درباره اش صحبت خواهم کرد، قصد داشت روزی یک کیلو کاهش وزن را تجربه کند و با دید بلند مدت لاغر شود. اما چرا؟

وزن وی سه رقمی و بالای ۱۰۰ کیلو می باشند، در مدت یک هفته ۷.۲ کیلو کاهش وزن و لاغری داشت.

یعنی از لاغری روزی یک کیلو هم کمی بیشتر لاغر شده بود. این مرد جوان که از شهرستان به دفتر مشاوره تغذیه من می آمد، با سرعت زیادی وزن کم می کرد. حتی در هفته های بعدی جلوی سرعت بیش از حد وزن کم کردن وی را گرفتم.

خوبی لاغری با رژیم قلیایی این است که افراد علاوه بر کاهش وزن اضافه، شرایط دشواری را تجربه نمی کنند و سلامت جسمانی و روانی آنها تهدید نمی شود

حتی شرایط روحی و جسمی خیلی بهتری نیز پیدا می کنند، چون در رژيم قلیایی از تمام ویتامین ها، آنزیم ها، املاح معدنی و مواد غذایی قلیایی کننده معدی بصورت کافی دریافت می کنند.

به همین خاطر در پاسخ به افرادی که از من می پرسند چگونه روزی یک کیلو وزن کم کنیم، میگویم باید از رژیم قلیایی (آلکالاین) استفاده کنید تا خدایی نکرده دچار ریزش مو و تیره شدن وست صورت نشوید

مهم ترین دلیل این است که کاهش روزی یک کیلو وزن تکنیک های بسیار زیادی دارد که اگر آنها را ندانید، بدون شک آسیب های جبران ناپذیری به خود وارد می کنید و تجربه ای تلخ، برای همیشه همراه شما خواهد بود.

توصیه محمود مردانی برای لاغری روزی یک کیلو چیست؟

لاغر شدن و کاهش وزن

رژیم لاغری روزی یک کیلو دارای اصول و تکنیک های بی شمار است که باید به صورت اختصاصی و فقط برای شما تجویز شود.

حتی بهترین رژیم لاغری دنیا هم هیچ ارزشی ندارد اگر برای شما شخضی سازی نشده باشد! افراد زیادی بدون مشورت با متخصص تغذیه آنلاین یا حضوری از رژیم غذایی کتو یا رژیم کانادایی استفاده می کنند و به راحتی با وجود کاهش وزن، سلامتی خود را به خطر می اندازند. چون می خواهند روزی یک کیلو کاهش وزن را هر طور که شده تجربه کنند!

اگر شما خیلی عجله دارید، بایستی بصورت دقیق تحت نظر یک متخصص تغذیه باتجربه باشید. چرا که سلامتی بزرگترین ثروت است. ما نمی خواهیم به شما آسیب برسد. مثلا لاغر شوید و یک مشکل دیگری ایجاد گردد.

چون اگر خیلی سریع لاغر شوید، ممکن است صورت شما هم لاغر شود. (البته قبلا در لاغرفیت در مورد جلوگیری از لاغری صورت مفصل صحبت کردم).

اگر کاهش وزن غیر علمی و خیلی سریع باشد، سبب سنگ کیسه صفرا می گردد. پس بایستی تحت نظر دقیق یک مشاور تغذیه خوب باشید.

برای روزی یک کیلو کاهش وزن اگر نیاز به دوره ۳۰ روزه رژيم قلیایی داشتید، می توانید با مراجعه به بخش مربوطه در سایت لاغرفیت از من، محمود مردانی مشاور تغذیه شما، برنامه اختصاصی تهیه برفرمائید. متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  +  37  =  43