مشاوره تغذیه آنلاین محمود مرد انی


مبلغ سرمایه گذاری در این دوره 299 هزارتومان می باشد

پرسش و پاسخ

در صورت مشاوره نیز می توانید به این شماره از طریق واتساپ پیام دهید. 09121949107 متشکرم

محمود مردانی کیست؟

سلام، من محمود مردانی، عضو نظام پزشکی ایران، انجمن تغذیه و متخصص و مشاور تغذیه با بیش از 20 سال سابقه کاری هستم. افتخار این و داشتم که به بیش از 40 هزار نفر از سراسر دنیا در رسیدن به وزن و اندام ایده آل مشاور موفق بدهم.

برنامه تغذیه آنلاین محمود مردانی چیه؟

رژیم غذایی آنلاین سایت لاغرفیت، یک برنامه کاملا اختصاصی بر اساس شرایط موجود شما ارائه می دهد. در هر وضعیت جسمانی که باشید، کمکتان می کنم تا به بهترین وزن و اندام برسید. کافیه فرم بالا را تکمیل کنید تا به طور اختصاصی از برنامه غذایی قلیایی برای تجربه حال بهتر استفاده کنید.

مزیت برنامه غذایی آنلاین لاغرفیت چیه؟

برنامه ای که به شما ارائه میدم، بدون هیچ گونه عوارض جانبی خواهد بود. یعنی اصلا ریز مو، تیرگی پوست، افتادگی پوست صورت و فشارهای عصبی ناشی از برنامه های غذایی غیراصولی را تجربه نمیکنید. در طی این دوری من در کنارتان هستم تا به سوالات احتمالی شما پاسخ دهم. تا رسیدن به هدفمان، در کنار هم هستیم.

برنامه رژیم آنلاین برای چه کسانی مناسب است؟

تمام افراد در سنین مختلف (به غیر از کودکان و خانم های باردار) می توانند از این برنامه غذایی اختصاصی استفاده کنند. حتی افرادی که دنبال کاهش وزن سریع هستند، می توانند از رژیم غذایی آنلاین محمود مردانی استفاده کنند.

کی میتونم از این برنامه غذایی استفاده کنم؟

بلافاصله بعد از خرید دوره رژیم آنلاین، میتوانید برنامه خود را دانلود و ز آن استفاده کنید.

رژیم های زیادی و تجربه کردم و نتیجه نگرفتم؟

مهم ترین ویژگی برنامه غذایی آنلاین محمود مردانی، راحتی در اجرا و عدم استفاده از برنامه های غذایی سنگین و دشوار برای کاهش وزن یا حتی افرایش وزن است.

شیوه کار رژیم آنلاین محمود مردانی چیست؟

تمام تمرکز من، معطوف به استفاده از برنامه غذایی قلیایی (به جای اسیدی) و حفظ سلامت جسمانی در کنار رسیدن به خواسته مان است. قلیایی کردن بدن ایمن ترین راه ممکن برای رسیدن به اندام ایده آل است.


مشاوره تغذیه آنلاین به شما کمک می کند که کاهش وزن سریع را در مدت زمان کم تجربه کنید. مدت این دوره سایت لاغرفیت دو ماه بوده و می توانید در مدت دو ماه به راحتی تا ۱۰ کیلو وزن کم کنید. شما که می خواهید به اندام دلخواه برسید نیاز است اطلاعاتی را در ارتباط با دوره مشاوه تغذیه آنلاین بدانید.

همچنین کسی را که به عنوان مشاور تغذیه خود انتخاب می کنید را نیز بشناسید و درستی راه کاهش وزن خود را بیازمایید. از این رو شما را به مطالعه مطالب زیر دعوت می کنم.  در صورت مشاوره نیز می توانید به این شماره از طریق واتساپ پیام دهید. 09121949107 متشکرم محمود مردانی مشاور تغذیه شما

مشاوره تغذیه آنلاین

من مشاور تغذیه هستم. محمود مردانی مشاور تغذیه و رژيم درمانی. بیماران زیادی را در مطب توانسته ام به وزن ایده ال خود برسانم و امروز با شما هستم با رژیم آنلاین لاغری .

در سال ۱۳۷۲ در یکی از دانشگاه های دولتی در رشته پزشکی پذیرفته شدم. از همان زمانی که متوجه قبولی پزشکی شدم، رشته پزشکی را دوست نداشتم.

رفتن به این رشته و ادامه تحصیل در رشته پزشکی به این صورت بود که تحت تاثیر تبلیغات جامعه و مردم قرار گرفته بودم. علی رغم میل خودم حدود سه سال ادامه و واحد های علو پایه پزشکی را گذراندم.

مشاوره تغذیه آنلاین

بعد از سه سال کلنجار رفتن با خودم به یکباره تصمیم گرفتم رشته دکترای پزشکی را رها کرده و به دنبال علاقه خودم بروم. یک روز همین کار را انجام دادم و رشته پزشکی را رها کرده و به دنبال گم شده خودم رفتم.

بعد ها متوجه شدم حدود ۹۹ واحد درسی علوم پایه پزشکی خیلی برایم کار ساز بود. گم شده من رشته علوم تغذیه بود که بعد از مطالعه و تحقیق بسیار به آن رسیم.

آری اشتیاق سوزان من رشته تغذیه بود که هر چه در عمق آن پیش می رفتم، عشق و علاقه ام به علوم تغذیه و رژيم درمانی بیشتر می شد.

در رشته تغذیه نیز حدود ۱۴۰ واحد درسی گذراندم و پس از فارغ التحصیلی دفتر مشاوره تغذیه تاسیس کردم و به افراد زیادی مشاوره کاهش وزن دادم.

کار من شده بود عشق و علاقه وافر به بیماران و گویا اصلا خستگی نداشت. هنگامی که در بعد از ظهر حدود ساعت ۳ یا ۴ عصر شروع به کار می کردم، صدای اذان مسجدی که در نزدیکی مطب بود را متوجه می شدم. البته بعد از آن به امر طبابت و مشاوره مشغول بودم و برخی از بیماران که داخل اتاق می شدند به من می گفتند: (دکتر) شب بخیر. با تعجب می گفتم شب شده؟

اصلا گذر زمان را متوجه نمی شدم. اگر از من سوال کنید بهترین زمان عمر شما چه زمانی است می گویم زمانی که در مشغول مشاوره تغذیه برای بیمارانم، بهترین زمان می باشد.

ناگفته نماند که قبل از ظهر هم در بیمارستان داخلی مشغول کار بودم و آن زمان مشاوره تغذیه برای بیماران رایج نبود و پولی هم بابت آن به کارشناس تغذیه نمی دادند.

از ابتدای صبح تا ظهر تمام بخشها ( داخلی، قلب، دیالیز، کودکان، مغز و اعصاب، آی سی یو و غیره) و تقریبا تمام بیماران را مشاوره می دادم و از این کار لذت می بردم.

یادم است در هنگام مشاوره یکی از پزشکان قلب به من گفت: آقای مردانی چرا بیماران را مشاوره می دهید؟ به او گفتم: دکتر ایرادی دارد و از من کار خلاف قانونی سر زده است؟ او که مدیر شبکه بهداشت هم بود گفت: نه برای من جالب است چون تا کنون هیپ مشاور تغذیه ای را ندیدم که به بیماران مشاوره بدهد.

البته بعدها مشاوره تغذیه برای بیماران بصورت قانونی و دارای هزینه مشاوره انجام شد. ولی آن زمان حتی یک ریال هم به من ندادند ولی عشق سوزان من بیشتر از مسائل مالی قدرت داشته و دارد.

بعد از حدود ۷ سال کار مشاوره به این فکر افتادم که برای لاغری بیماران چاق باید دو فاکتور اساسی را داشته باشم:

tikeرژيم

tikeورزش

در رشته تربیت بدنی و در گرایش فیزیولوژی ورزشی امتحان داده و در همان سال اول قبول شدم. این رشته چون در راستای کار و علاقه من قرار داشت با لذت تمام شد و حدود ۳۲ واحد نیز در رشته تربیت بدنی گذراندم.

شاید سوال کنید آقای مردانی چرا رزومه دانشگاهی خود را توضیح می دهید؟

از توضیح مطالب بالا می خواهم نتیجه گیری کنم در دانشگاه ۹۹ واحد پزشکی، ۱۴۵ واحد کارشناسی تغذیه و ۳۲ واحد تربیت بدنی در کل ۲۷۶ واحد درسی برای مشاوره تغذیه گذرانده ام.

بی شک متوجه شده اید که کتاب های زیادی در راستای رشته خودم نیز در این سال ها مطالعه کرده ام. هم اکنون نیز هر کتابی که به مشاوره تغذیه کم کند (تغذیه، روانشناسی، روانشناسی لاغری و غیره)  را نیز مطالعه می نمایم.

نزدیک ۲۰ سال هم بصورت عملی مشاوره تغذیه برای مراجعانم داشته ام. این رزومه علمی و عملی را در اختیار مراجعانم قرار می دهم.

من فکر می کنم تا حالا متوجه شده اید که چرا توضیحات بالا را برای شما گفتم. تمام مطالب علمی که کسب کردم و تمام تجربیات دفتر مشاوره تغذیه را در مشاوره تغذیه آنلاین به کار گرفته ام تا شما بتوانید به راحتی در مسیری قدم بردارید که به تناسب اندام خود برسید.

من فکر می کنم تا حالا متوجه شده اید که چرا توضیحات بالا را برای شما گفتم. تمام مطالب علمی که کسب کردم و تمام تجربیات دفتر مشاوره تغذیه را در مشاوره تغذیه آنلاین به کار گرفته ام تا شما بتوانید به راحتی در مسیری قدم بردارید که به تناسب اندام خود برسید.

خاطرات دفتر مشاوره تغذیه من خیلی زیاد هستند. وقتی به چند ده هزار نفر مشاوره بدهید، متوجه تعدد خاطرات لذت بخش می شوید.

یکی از خاطرات با مزه این بود که خانمی به من گفت: آقای مردانی من ۳۰ ساله که در رژيم هستم. از او پرسیدم مگه چند سالتونه؟ با تبسمی ملیح گفت: ۳۲ سال

یعنی ۳۰ سال است که مشغول رژيم گرفتن هستید؟ او گفت: بله از ۲ سالگی دارم رژيم می گیرم.

گر چه این خاطره ظاهری شوخ طبع دارد ولی از عمقی غم و اندوه برخوردار می باشد. خیلی ها چند ده سال است که از این رژيم به آن رژيم لاغری رو می آورند.

از این دارو به فلان دارو رو می آورند، به فکر جراحی می افتند. تمام گیاهان دارویی را تجربه کرده اند. دم نوشی نمانده که نخورده باشند. ورزش کرده اند، باشگاه رفته اند. با دوستان خود قرار پیاده روی گذاشته اند. در خلوت گریه کرده اند. اما هنوز مشغول رژيم لاغری هستند.

من شما را می شناسم می دانید از کجا شما را می شناسم؟ از تجربیاتی که با مراجعانم داشتم غم و درد شما را درک می کنم. تجربیاتی که از زبان بیمارانم شنیده ام که تعدادی از آنها به شرح زیر می باشد. شما هم همه یا تعدادی از آنها ممکن است داشته باشید.

تمام این مشکلات به وزن زیاد شما برمی گردد. من چون خودم اول چاق بودم درد افراد چاق را درک می کنم. می دانم فردی که لاغر است در هنگام نشستن می تواند یک پای خود را روی پای دیگر بیندازد ولی من نمی توانستم. ولی وقتی وزن خودم را کم کردم یک روز با کمال تعجب متوجه شدم که در هنگام نشستن روی صندلی پای چپ خودم را روی پای راستم گذاشته بودم. کاری که قبلا قادر به آن نبودم.

مشاوره حضوری یا مشاوره آنلاین

مشاوره حضوری یا مشاوره آنلاین

انتظار شما لاغر شدن و کار من نیز کمک کردن به لاغر شدن شما است. برخی ها سوال می کنند آقای مردانی مشاوره تغذیه حضوری بهتر است یا مشاوره تغذیه آنلاین و مشاوره غیر حضوری؟

خوشبختانه من تجربه مشاوره تغذیه بصورت هم حضوری و هم غیر حضوری را دارم. چه زمانی که قبل از کرونا در دفتر مشاور تغذیه بیمارانم را مشاوره می دادم و چه در زمان وقوع بیماری کرونا تجربه مشاوره آنلاین را نیز برای بیمارانم دارم.

کاهش وزن تقریبا در دو مشاوره یکی است. طبق اصول علمی کاهش وزن نیم تا یک کیلو در یک هفته یا دو تا چهار کیلو در ماه را در دو مشاوره برای مراجعانم تجربه کرده ام. مزیتی که مشاوره رژيم لاغری بصورت آنلاین دارد این است که شما در منزل و یا در محل کار خودتان با گوشی یا لپ تاپ می توانید برنامه غذایی و دوره لاغری را دریافت کنید.

این به آن معنی است که نیاز نیست حتی لباس بپوشید و به دفتر مشاور تغذیه بروید. در این حالت دو هزینه به نفع شما می باشد، هزینه ریالی و هزینه زمانی. اما در مشاوره حضوری نیاز است از قبل وقت خودتان را تنظیم کنید و با وسیله نقلیه به آنجا بروید.

در خصوص عزیزانی که در شهرستان ها هستند نیز مشاوره حضوری بسیار سخت تر است. مثلا باید وقت زیاد و هزینه زیادی را متقبل شوند تا به دفتر مشاوره من در تهران حضور پیدا کنند.

چرا مشاوره تغذیه آنلاین اینقدر موثر است؟

در یک کلام به خاطر غذاهای اسیدی و غذاهای قلیایی است. ممکن است سوال کنید که آقای مردانی به چه خاطر این غذاها باعث چاقی و لاغری می شوند؟ در پاسخ می خواهم بصورت خیلی ساده آن را برای شما توضیح بدهم چون دلیل اینکه زود لاغر می شوید را بدانید بهتر است.

به یاد بیاورید هنگامی که اجاق گاز آشپزخانه را با کبریت روشن می کنید. کبریت را روشن می کنید و اجاق گاز را روشن کرده، سپس کبریت روشن را فوت می کنید. آن را نگهداری می کنید یا در سطل زباله می اندازید؟ بی شک چوب کبریت سوخته و خاکستر را دور می اندازید.

غذاهای اسیدی و غذاهای قلیایی

غذاهای اسیدی و غذاهای قلیایی

خاصیت غذاهای اسیدی چگونه است؟

از این مثال ساده می خواهم نتیجه مطلوبی بگیریم. غذاهای اسیدی وقتی وارد بدن می شوند و می سوزند (متابولیزه می شوند) خاکستر تولید کرده که باید مثل چوب کبریت سوخته دور ریخته شود. پسماندهای خاکستری برای بدن مثل سم هستند.

بدن شما آن پسماندهای خاکستری را از راه های گوناگون مثل تنفس، پوست و غیره دفع می کند. تا انجای کار طبیعی بوده و مشکل خاصی ندارد. ولی مشکل از جایی سرچشمه می گیرد که دفع خاکسترها کامل نیست و بدن توانایی دفع کامل آنها را ندارد.

سیستم ایمنی بدن به کار می افتد و راهکار جدیدی ارائه می دهد. این راهکار را شما نیاز است بدانید و آن تجمع چربی در بدن و ذخیره خاکسترها در آن است. یعنی بدن برای محافظت از خود، چربی را جذب کرده و سم یا همان خاکسترها را در آن زندانی می کند تا به شما آسیب نزند.

سیستم ایمنی بدن به کار می افتد و راهکار جدیدی ارائه می دهد. این راهکار را شما نیاز است بدانید و آن تجمع چربی در بدن و ذخیره خاکسترها در آن است. یعنی بدن برای محافظت از خود، چربی را جذب کرده و سم یا همان خاکسترها را در آن زندانی می کند تا به شما آسیب نزند.

حال هر چقدر بیتشر از غذاهای اسیدی استفاده شود، چربی بیشتر و چاقی نیز بیشتر می شود. خوب می دانم که علت چاق شدن را متوجه شده اید. ولی ادامه راه که لاغر شدن با غذاهای قلیایی است را نیز برای لاغر شدن نیاز است بدانید.

غذاهای قلیایی یا آلکالاین

همانطور که می دانید غذاهای اسیدی پسماندهای خاکستر از خودشان به جا می گذارند ولی وقتی غذاهای با خاصیت قلیایی را می خوریم، از خودشان پسماند خاکستر به جا نمی گذارند. از تجزیه و متابولیسم غذاهای قلیایی سم و خاکستر بوجود نمی آید.

چون اینگونه غذاها پسماند خاکستری و سمی ندارند، برای بدن بعنوان یک دوست عمل می کنند و باعث چاقی نشده، برعکس باعث لاغری می شوند. فعلا کاری نداریم که غذاهای اسیدی کدام و غذاهای قلیایی کدام هستند.

در دوره مشاوره تغذه آنلاین چون بیشتر از غذاهای قلیایی استفاده می شود، کاهش وزن هم راحت و هم سریع است. همچنین اینگونه غذاها به سلامت بدن نیز کمک می کنند.

دوره مشاوره آنلاین سه ویژگی خاص دارد:

شاید سوال شما این باشد که مثلا گوشت چون خاصیت اسیدی دارد، در دوره کاهش وزن شما جایی ندارد؟ در تنظیم بنامه رژيم لاغری حتی از غذاهای اسیدی مثل گوشت نیز بهره منده می شوید. نکته طلایی این است که چون غذاهای قلیایی در رژيم لاغری بیشتر می باشند، اثر منفی غذاهای اسیدی را از بین می برند.

شاید سوال شما این باشد که مثلا گوشت چون خاصیت اسیدی دارد، در دوره کاهش وزن شما جایی ندارد؟ در تنظیم بنامه رژيم لاغری حتی از غذاهای اسیدی مثل گوشت نیز بهره منده می شوید. نکته طلایی این است که چون غذاهای قلیایی در رژيم لاغری بیشتر می باشند، اثر منفی غذاهای اسیدی را از بین می برند.

یعنی وقتی دوره مشاوره را تهیه می کنید نباید تعجب کنید که چرا از غذاهای اسیدی نیز در آن برنامه استفاده شده است. از شش گروه غذایی و از منوهای غذاهای خوشمزه در این برنامه استفاده شده است.

در حقیقت شعار من و شما این است:

امروز کارهایی را انجام می دهم که دیگران حاضر به انجام آن نیستند

تا فردا کارهایی را انجام بدهم که دیگران قادر به انجام آن نیستند.

بعنوان مثال امروز تصمیم می گیرم که لاغر شوم و بتوانم لباس مورد علاقه خودم را خودم انتخاب کنم. در واقع اگر کسی توانسته لاغر بشود، پس من هم می توانم لاغر شوم.

برای لاغر شدن به چند نکته نیاز دارید:

نکته اول: پنهان کاری کنید

نکته دوم: همه نکات را یادداشت کنید

نکته سوم: فقط دستورات را انجام بده

۱-پنهان کاری کنید:

۱-پنهان کاری کنید:

مولای متقیان علی علیه السلام می فرماید: موفقیت در پنهان کاری است. من از شما انتظار کار نادرستی ندارم. نگفتن مطلبی راست، به معنی دروغ گفتن نیست.

در رژيم آنلاین لاغری نیز بایستی با هوش و ذکاوت برخورد کنید. اگر می دانید ممکن است کسانی شما را از کاهش وزن منصرف کنند، نیاز نیست به آنها بگویید.

مخفی کاری در کاهش وزن به نفع شما می باشد. شخصی که حدود ۸۰ کیلو وزن داشت می گفت: فلان فرد فامیل ما به من گفت: نیاز نیست رژيم بگیری، خودم بهت رژيم میدم. آیا می دانید وزن او چند کیلو بود؟ گفتم نه خیر، چند کیلو؟ او گف وزنش ۱۲۰ کیلو بود.

توجه کیند شخصی که در وزن بالای صد کیلو (۱۲۰ کیلو) وقتی متوجه می شود او را از رژيم اصولی منصرف می کند. البته اگر به دید دیگری نگاه کنیم، شاید شخصی بگوید چرا او لاغر و از من زیباتر شود؟ حسادت نیز ممکن است دخیل باشد.

بعدا که لاغر شدید همه متوجه می شوند. چون می بینند که شما چقدر جم و جور شدید، چقدر وزن کم کردید، حتما به شما می گویند. آن زمان می توانید راز خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و به آنها بگویید چطور مشاوره تغذیه آنلاین گرفته و موفق شده اید.

اگر هم به واقع می دانید که کسی مشکلی برای روح و روان شما ایجاد نمی کند، می توانید به او بگویید. شاید هم شصخی که با او از رژيم خود می گویید بتواند به شما در این راه کمک کند.

در هر صورت خودتان دقیق و سنجیده عمل کنید که در رژيم آنلاین لاغری خود مخفی کاری کنید یا به دیگران بگویید.

۲-همه نکات را یادداشت کنید

اول از همه قبل از شروع رژيم مشاوره تغذیه آنلاین سایزهای خودتان را یادداشت کنید. دور شکم، دور باسن در بیشترین قطر، دور سینه، دور ران، دور بازو، دور گردن و دور ساق پاهای خودتان را در یک دفترچه زیبا یادداشت کنید.

پس از دو ماه که از دوره مشاوره تغذیه آنلاین را اجرا کردید، دوباره سایزهای جدید را بگیری و با سایزهای قبلی مقایسه کنید. مطمئن هستم از خوشحالی فریاد می زنید. تغییرات بسیار چشمگیر و زیادی را مشاهده خواهید کرد.

به یاد داشته باشید که هر سایز معادل ۲ کیلو وزن می باشد. در پایان دوره حساب کنید که چند سایز کم کرده اید. اگر مثلا ۸ کیلو وزن کم کرده اید و دو سایز نیز از سایز شما کم شده است، دو سایز می شود ۴ کیلو با ۸ کیلو یعنی شما ۱۲ کیلو وزن کم کرده اید.

در طول دوره مشاوره تغذیه آنلاین که حدود دو ماه است، نکات ارزشمندی را راجع به برنامه رژيم خود یاد می گیرید که می توانید آن نکات ارزشمند را یادداشت کنید.

در این دوره به شما آموزش های لاغری داده شده و شما نیز آنها را به کار می گیرید. پس بهتر است تمام نکات را یادداشت کرده و در دفتر چه خود همیشه داشته باشید.

ممکن است بعدها نگاه کردن به دفترچه و مطالعه نکات لاغری راحت تر باشد. هم نکات کلیپهای آموزشی و هم نکات پادکست ها نیاز به یادداشت برداری دارند.

در هنگام اجرا کردن برنامه رژيم لاغری نیز به تجربه های جالبی می رسید که می توانید آن تجربه های ارزشمند را نیز یادداشت کنید.

سه تا ۱۰ روز:

در این قسمت از مشاوره تغذیه آنلاین نیاز است برای نتیجه بهتر سه تا ۱۰ روز را به دقت مطالعه و یاد بگیرید.

سه تا ۱۰ روز

لاغری سه تا ۱۰ روز

دوره مشاوره تغذیه آنلاین دو ماه و ۶۰ روز است و شما می توانید در این مدت از ۶ کیلو تا ۱۰ کیلو و بطور میانگین ۸ کیلو وزن کم کنید.

دوره گر چه دو ماه است ولی یک ماه اول از اهمیت بالایی برخوردار است. یک ماه اول را به سه بخش ده روزه تقسیم می کنیم:

۱۰ روز اول:

سه روز اول در هر کاری خیلی راحت است. مثلا وقتی لباسی خرید می کنید، چند روز اول خیلی خوشحال هستید و دوست دارید آن را بپوشید و به شما حس خوبی می دهد. خرید ساعت، طلا و غیره نیز اینچنین هستند.

در رژيم لاغری نیز ۳ روز اول نیز چون خیلی تازه است، لذت بخش بوده و بسیار مسرت بخش است.

۷ روز بعد از آن رژيم لاغری ممکن است تر و تازگی خودش را از دست بدهد و با واقعیت روبرو شوید. اکثر برنامه های رژيم لاغری در همین ۷ روز اتفاق می افتد. شاید حدود بالای ۹۰ درصد.

خوشبختانه برنامه مشاوره تغذیه آنلاین طوری طراحی شده که شما به راحتی این خوان را نیز پشت سر می گذارید. در این روزها فقط برنامه را انجام دهید.

در یک هفته اول تکنیک های مخفی و نانوشته ای در برنامه مشاوره رژيم آنلاین وجود دارد که باعث می شود حجم معده شما به اندازه مشت بسته شما بشود.

لطفا دو مشت خودتان را ببندید و به آن نگاه کنید. یک مشت بسته به اندازه قلب شما و یک مشت بسته به اندازه معده شما می باشد.

این تکنیک های مستتر در برنامه باعث می شود که شما نتوانید از مقدار تنظیم شده در رژيم بیشتر بخورید. حتی اگر گاها کمی بیشتر بخورید، دل درد می گیرید چون حجم معده شما خیلی کوچک شده است.

اگر بیشتر از مقدار تعیین شده بخورید علاوه بر دل درد عذاب وجدان شما را اذیت می کند.

۱۰ روز دوم:

گر چه کمی سخت به نظر می رسد ولی شما تقریبا به آن برنامه رژيم لاغری عادت کرده اید. معمولا به راحتی می توانید این ۱۰ روز دوم را نیز پشت سر بگذارید.

۱۰ روز سوم:

وقتی دو تا ۱۰ روز اول و دوم را پشت سر بگذارید به ۱۰ روز سوم می رسید. در واقع در این روزها چیزی جلودار شما نیست. در این روزها به این واقعیت می رسید که رژيم گرفتن مثل بستن دکمه یا پوشیدن کفش برایتان راحت می شود.

پسر جوانی جهت لاغر شدن به من مراجعه کردند. در جلسه دوم که کاهش وزن مطلوبی حدود ۲ کیلو داشت، سوالی از او پرسیدم.

از او سوال کردم: امروز وقتی از منزل خارج شدید و به دفتر مشاوره من آمدید، کدام کفش تان را اول پوشیدید؟ راست یا چپ؟ او کمی فکر کرد.

فکر کردن وی کمی زیاد شد و به طول زمان انجامید، گفت فکر کنم اول کفش پای راست و بعد کفش پای چپ

در زمان ۱۰ روز سوم کمکم به عادت کردن به رژیم لاغری می رسید و تقریبا نیاز نیست فکر کنید که به چه صورت رژيم را اجرا کنید. مثل پوشیدن کفش خودکار می شود.

لاغر شدن یاد گرفتنی است

لاغر شدن یاد گرفتنی است

در این دوره لاغر شدن را یاد می گیرید. احتمال قوی شما گواهینامه رانندگی دارید، درسته؟

به یاد داشته باشید زمانی که می خواستید گواهینامه رانندگی بگیرید، ثبت نام کرده و در مدت زمان مشخصی کلاس های آموزشی را گذراندید و رانندگی را آموختید.

بعد از آن مجوز رانندگی را گرفته و شروع به رانندگی کردید. هر چه زمان می گذشت، شما در رانندگی ماهرتر شده و یادگیری شما بیشتر می شد.

اول کار نمی دانستید کلاج کجاست، ترمز را گم می کردید، فرمان ماشین در دو دست شما قرار داشت ولی آن را گم می کردید، کسی نمی توانست با شما صحبت کند. در هنگام آموزش رانندگی استرس سراسر وجود شما را فرا می گرفت و می گفتید: کسی با من حرف نزند.

در حقیقت لاغر شدن یاد گرفتنی است

اما کم کم به جایی رسیده اید که در هنگام رانندگی می توانید با بغل دستی خود صحبت کنید. اصلا نمی دانید چه زمانی دنده عوض کرده اید. حالا به جایی رسیده اید که در رانندگی مهارت پیدا کرده اید.

همه و همه خودکار شده اند.

هدف مشاوره رژيم آنلاین نیز علاوه بر کاهش وزن سریع، یادگیری مهارت شما در لاغر شدن است. در این دوره دو ماهه از ۶ تا ۱۰ کیلو می توانید وزن کم کنید.

کاهش وزن ماندگار:

می خواهم شما را با واژه یویو افکت آشنا کنم. حتما اسباب بازی یویو را دیده و احتمالا با آن بازی کرده اید. بازی رفت و برگشت می باشد.

برخی از افراد مدام رژيم می گیرند ولی در آن برنامه رژيمی شکست می خورند. آنان لاغر شده و سپس دوباره چاق می شوند. در این روند لاغر شدن و سپس چاق شدن، عضلات آنها کمی تحلیل می رود.

یعنی بجای اینکه چربی از دست بدهند، عضله از دست می دهند. ولی وقتی دوباره چاق می شوند، چربی باعث افزایش وزن آنها شده و چربی جای عضله را می گیرد.

شاید او بگوید من اول ۸۰ کیلو بودم و ۵ کیلو کم کردم و دوباره ۵ کیلو اضافه کرده و هنوز ۸۰ کیلو هستم. ولی ۸۰ کیلوی اول با ۸۰ کیلوی بعدی تفاوت چشمگیری دارد.

در ۸۰ کیلوی قبل از رژيم وزن عضله بیشتر از وزن عضله در ۸۰ کیلوی بعدی می باشد. اما چربی در ۸۰ کیلوی دوم بیشتر است.

در دوره مشاوره تغذیه آنلاین با انجام راهکارهای لاغری، کاهش وزن ماندگار بوده و چربی از دست رفته برنمی گردد. مثلا اگر با این دوره ۸ کیلو کم کردید، دوباره برنمی گردد. (با انجام تکنیک هایی که یاد می گیرید).

اقدامات برای دوره مشاوره تغذیه آنلاین:

ابتدا خودتان را وزن کنید ولی این را بدانید که وزن کردن در هر شرایطی درست نیست.

شرایط وزن کردن:

۷-زمان عادت ماهیانه نباشد‌(برای خانم ها)

حالا که وزن دقیقت خود را گرفتید، در همان دفترچه زیبا آن را یادداشت کنید. از این وزن می خواهید حدود ۶ تا ۱۰ کیلو با مشاوره تغذیه آنلاین کاهش وزن داشته باشید.

لطفا هفته ای یک بار خودتان را وزن کنید. این یک قانون است. کسانی که هر دقیقه خودشان را وزن می کنند، نمی توانند نتیجه مطلوبی داشته باشند.

روش قد گرفتن (اختیاری برای دانستن خودتان):

همین الآن بلند شوید و از پشت به دیوار بچسبید. بطوری که پشت پاشنه تا پشت سر و کتف به دیوار چسبیده شود. خط بینی و گوش بصورت افقی با زمین ( یعنی صورت کمی رو به بالا) باشد.

با یک کتابی از قسمت نوک سر به عقب بسمت دیوار برده و وقتی با زاویه قائمه به دیوار چسبید، زیر کتاب را علامت بزنید. توجه داشته باشید که ورق های کتاب به سمت بالا و سقف اتاق باشد.

حالا با یک متر خیاطی یا هر متر دیگری اندازه دقیق قد خودتان را اندازه بگیرید.

برای شروع کاهش وزن نیاز است دوره را از سایت لاغرفیت تهیه کرده و ثبت نام کنید.

مزایای مشاوره تغذیه آنلاین:

حتما شنیده اید و یا تجربه خودتان بوده است که با رژيم غیر اصولی، مشکلات زیادی برای افراد بوجود آمده است. در این دوره با توجه به تمام نیازهای ریز مغدی ها و درشت مغدی ها، مشکل خاصی برای دانشجوی این دوره بوجود نمی آید.

حتی تغذیه فولیکول یا پیاز مو نیز لحاظ شده است.

علاوه بر کاهش وزن مناسب در این دوره، می توانید از مزایای مشاوره تغذیه آنلاین زیر نیز برخوردار شوید:

مدت دوره مشاوره تغذیه آنلاین:

مدت این دوره همانطور که در بالا اشاره شد ۲ ماه حدود ۶۰ روز است. شما مدت دو ماه برای خودت وقت گذاشتی و همین کار ارزشمند شما قابل تقدیر است.

دو ماه به چهار تا ۱۵ روزه تقسیم می شود.

۱۵ روز اول:

در ۱۵ روز اول بایستی برنامه رژيم لاغری به همراه پادکست آموزشی را به دقت انجام دهید. گوش کردن پادکست آموزشی به شما کمک زیادی می کند. ممکن است این پادکست و ویس آموزشی را چند یا چندین مرتبه گوش کنید تا مثل آدرس منزل تان یادش بگیرید.

برنامه رژيم لاغری شامل تقریبا تمام ویتامین ها، املاح معدنی، درشت مغذی ها و غیره بوده که با اجرای دقیق آن برنامه تمام نیازهای بدن شما تامین شده و از چربی های ذخیره شده قبلی سوخت می شود.

در برنامه مشاوره تغذیه آنلاین سه وعده اصلی و سه میان وعده برای شما تنظیم شده که معمولا احساس گرسنگی نخواهید داشت.

حتما یادتان است که سه تا ۱۰ روز  را به چه صورت بایستی پشت سر بگذارید.

پس از پایان روز ۱۵ دوره خودتان را با استانداردهایی که گقته شد، وزن کنید.

بعد از اجابت مزاج، با لباس کم و ناشتا باشید. خانم ها نیاز است دقت کنند که زمان پریود ماهیانه از یک تا سه کیلو افزایش وزن کاذب داشته و نباید وزن زمان پریود را ملاک قرار دهند.

بهتر است بعد از پریود خودشان را وزن کنند.

معمولا در مدت ۱۵ روز از ۱ تا ۳ کیلو وزن کم می شود. کاهش سایز در این زمان را نمی توان نادیده گرفت چون هر سایز حدود ۲ کیلو کاهش وزن است.

توصیه این است که مقاله هر سایز چند کیلو است را از سایت لاغرفیت مطالعه کنید. سوالات احتمالی شما در این مقاله توضیح داده شده است.

پس از یک هفته که از اجرای برنامه مشاوره تغذیه آنلاین می گذرد شما به موارد نادری برخورد می کنید. یکی از این موارد نادر حس خوب زندگی است.

شاید ندانید چرا ولی حس و حالتان خوب است. این به آن دلیل است که تمام املاح معدنی، ویتامین های مختلف، آنزیم ها، کوانزیم ها، کربوهیدرات، چربی های سالم، پروتئین های با ارزش بیولوژیک بالا و غیره را به اندازه های مورد نیاز خود دریافت می کنید و سلول به سلول حس خوبی خواهید داشت.

۱۵ روز دوم:

۱۵ روز دوم:

فرقی ندارد که در دو هفته گذشته چند کیلو وزن کم کرده باشید. یک کیلو، سه کیلو، کمتر و یا حتی بیشتر و ممکن است کاهش سایز خوبی هم در این مدت داشته باشید.

حالا نوبت به ادامه برنامه مشاوره تغذیه آنلاین رسیده است. در حقیقت تا الآن کارهای ارزشمندی انجام شده است و به شما خداقوت می گویم.

از امروز که روز شانزدهم برنامه شما می باشد، تغییراتی انجام شده که شما را در مسیر کاهش وزن و سلامتی قرار داده است. تقریبا به این تغییرات عادت کرده اید ولی به دقت نظر بالا برای ادامه مسیر نیاز دارید.

شما سه وعده اصلی و سه میان وعده ارزشمد دارید و در صورت درست اجرا کردن احساس گرسنگی و ضعف نخواهید داشت. برعکس احساس سیری و افزایش انرژی، حس و حال خوب سراسر وجود شما را فرا می گیرد.

در اینجا می خواهم رازی را با شما در میان بگذارم. شاید سوال کنید آقای مردانی آن راز چیست؟

این مدت دو ماه یکی از مقاطع لذت بخش و جذاب زندگی را تجربه خواهید کرد. اما نیاز است از مسیر کاهش وزن در این دو ماه لذت ببرید.

افرادی هستند که در مسافرت پای خود را روی گاز ماشین فشار می دهند تا خیلی سریع به مقصد برسند. آنها از دیدن مناظر زیبای اطراف جاده محروم هستند و فقط به شهر مقصد می اندیشند.

شما چنین نباشید و از مناظر و از مزایای این دو ماه لذت وافر را ببرید. در این دو ماه بگویید، بخندیید، برقصید، آهنگ گوش کنید، فیلم ببینید، ورزش کنید، خوبی کنید، خوب بپوشید، از کاهش سایز و کاهش وزن خود لذت ببرید و قوانین برنامه را انجام دهید تا لذت مسیر دو ماهه کاهش وزن بیشتر شود.

خواهش می کنم عجله نکنید. شما مرا بعنوان یک دوست، استاد، مربی، مشاور خود بدانید و از تمام آنچه که با اشتیاق سوزان در این دوره برای شما تدارک دیده ام استفاده کنید.

حتما به مقصد می رسید، دو ماه برای کاهش وزن ۶ تا ۱۰ کیلو زمان زیادی نیست. خیلی زود تمام می شود فقط نیاز است بطور کامل و صددرصد آن را به خوبی گذر کنید.

این روزها کسی نیست که از قانون جذب سر در نیاورد، خوبی کنی به خود کنی را همه می دانند. وقتی از خداوند طلب کنی به تو می دهد.

خودش گفته تو بخواه من به تو می دهم. نگفته چقدر بخواه، کم بخواه، گفته تو بخواه، پس با خدایتان خلوت کنید و هر چه بیشتر از خداوند بخواهید.

از خداوند یک کیلو کاهش وزن نخواهید، خیلی بیشتر بخواهید. اگر انتظار کم داشته باشید، کم گیرتان می آید و اگر انتظار زیاد داشته باشید زیاد گیرتان می آید. به جای یک کیلو کاهش وزن از خداوند بخواهید کمکتان کند ۱۰ کیلو وزن کم کنید.

در مدت ۱۵ روز دوم می توانید از مطالب و محتواهای انگیزشی سایت لاغرفیت نیز استفاده کنید. می توانید از پیج اینستای لاغرفیت بهره مند شوید تا همیشه انگیزه تان در اوج باشد.

برای وزن کردن عجله نکنید، به نظر می رسد بهترین مدت برای وزن کردن یک هفته باشد. هفته اول وزن کردید، هفته دوم، هفته سوم و الی آخر هفته ای یک بار وزن کنید.

اگر شخصی بخواهد هر روز خودش را وزن کند، تغییرات وزن را نمی تواند مشاهده کند. مثلا ممکن است روزی ۱۰۰ گرم یا ۲۰۰ گرم یا ۵۰ گرم ، ترازو ممکن است گرم ۵۰، ۲۰۰ و ۱۰۰ گرم را درست نشان ندهد و او ناامید شود.

اما اگر بعد از یک هفته اجرای خوب برنامه وزن کند، تغییرات خوبی را مشاهده می کند.

علاوه بر آن وزن کردن زیاد باعث احساس استرس شده که استرس خودش عامل چاقی می باشد.

ماه دوم مشاوره تغذیه آنلاین:

بعد از یک ماه و در زمان مقرر که هر هفته است خودتان را وزن کنید. کاهش وزن و کاهش سایز خودتان را یادداشت نمایید. شروع ماه دوم یعنی موفقیت شما در درصد بالایی رقم خورده است.

هم اکنون اجرای برنامه جزیی از زندگی شما شده است و به آن عادت کرده اید. حالا طی کردن بقیه مسیر کاهش وزن برایتان خیلی ساده تر شده است.

در این زمان می توانید اگر کسی گوش شنوا داشت با او صحبت کنید. معمولا دیگر کسی نمی تواند شما را منصرف کند. حالا می توانید بگویید که رژيم گرفته اید و به این تصمیم خودتان افتخار می کنید.

این به آن معنی نیست که اگر شخصی گواهینامه رانندگی گرفت دیگر تصادف نکند. اگر شخصی که گواهینامه دارد قانون رانندگی را زیر پا بگذارد، ممکن است تصادف کند.

شما نیز اگر قوانین لاغرفیت را که تا حالا یاد گرفته اید، انجام ندهید، با چالش روبرو خواهید شد. پس نکاتی را که یاد گرفتید، دقیق آنها را انجام دهید.

انگیزه لاغری داشته باش

 

[caption id="attachment_13982" align="alignnone" width="1280"]انگیزه لاغری داشته باش به اعتقاد من خواستن، رسیدن است. نظر شما چیه؟ [/caption]

در جنگ جهانی دوم ناو بزرگی توسط اژدر هدف قرار گرفت و غرق شد. شاید جالب باشد بدانید که این ناو ۱۱۰۰ سرنشین داشت که همه در آب غوطه ور و سرگردان بودند. تعدادی از آنها توسط بعضی از کشتی ها نجات پیدا کرده و حدود دو سوم (نصف بیشتر) آنها غرق شدند.

جریان آب اقیانوس تعداد ۹ نفر را از بقیه جدا کرد. آب سرد اقیانوس، گرسنگی و تشنگی، آفتاب سوزان، خطر کوسه های سفید و غرق شدن همه آنها را تهدید می کرد. آنها در شرایط اسفناکی به سر می بردند بطوری که زیر پای آنان آب و بالای سرشان آسمان قرار داشت.

یک افسر جوان نیز در بین آنها بود که انگیزه فوق العاده ای داشت. در طول ۵ شبانه روز آن افسر جوان به بقیه انگیزه می داد و آنان را از خطر غرق شدن نجات می داد. به کسانی که اراده شان کم می شد می گفت: الآن خانواده شما منتظرتان هستند. پدر و مادرتان، فرزندان شما چشم به راه دریا دوخته اند و باید زنده بمانید.

او برایشان از زمانی صحبت می کرد که وقتی برگردید با چه شور و شوقی به استقبال شما می آیند. آنها هم اکنون نمی دانند که شما زنده اید یا نه، پس قوی باشید تا با یکدیگر برگردیم. بالاخره بعد از ۵ روز یک کشتی عبوری آنها را نجات داد.

از این داستان نتیجه می گیریم دوست عزیز شما می خواهید چند کیلو از چربی های اضافه خود را کم کنید. مثل آن دریانوردان شرایط بغرنج و خطرناکی ندارید. آنها نمی توانستند بروند و یک لیوان آب خورند. اما شما می توانید روی مبل لم بدهید و هر زمان گرسنه و تشنه شدید، اقدام به خوردن آب و غذا (طبق برنامه) کنید.

هر زمانی که می خواستید کم بیاورید داستان ناو غرق شده را به یاد بیاورید. مثل آن افسر جوان برای خود چشم انداز تعیین کنید. صبر کن وقتی به اندام مناسب خودت رسیدی یم توانی از اندام موزون و لاغر خود لذت ببری.

وقتی که وزن کم کنید چه مزایایی نصیب شما می شود؟ قطعا می توانیم بگوییم شادی و نشاط شما وصف ناپذیر می شود، اعتماد به نفس شما بالا رفته و به خودتان افتخار می کنید. می توانید به دل خودتان لباس مورد علاقه و مارک بپوشید و هزاران مزایای دیگر...

لطفا ۵ مزیتی که وقتی وزن کم کردید، نصیب شما می شود را برای ما بنویسید. متشکرم

سمبوسه، هوس و انگیزه لاغری

سمبوسه، هوس و انگیزه لاغری

شاید سوال کنید آقای مردانی آیا خودتان هوس برای خوردن ندارید؟ در پاسخ می گویم گر چه کار من مشاوره تغذیه است ولی من هم مثل شما هستم. در این زمینه خاطره ای نیز برای شما نقل می کنم.

شبی بود که اتفاقا میهمان داشتیم. نوع غذای ما سمبوسه خانگی سرخ شده با روغن، که علی اظاهر خیلی هم خوشمزه بود. قبل از شام من گفتم سیرم و تازه میوه خورده و نمی توانم شام بخورم.

ولی در کنار میز غذا خوری و روی کاناپه نشستم. خیلی به من تعارف کردند از شما چه پنهان دوست داشتم بروم و یکی از آن سمبوسه ها را بخورم. به اعضای خانواده نگاه می کردم و از نوع خوردن آنها متوجه شدم که آن سمبوسه ها چقدر خوشمزه هستند.

چهار پنج مرتبه به خودم گفتم قولم را بشکنم و به سر میز غذا بروم واقعا سخت می گذشت و خیلی دوست داشتم سمبوسه بخورم، ولی جلوی خودم را می گرفتم. با خود فکر می کردم اگر بروم و شروع به خوردن کنم بیشتر از یک عدد عدد سمبوسه می خورم.

القصه زمان سفره به سختی به سر رسید و من نیز با سختی توانستم به هوس خودم غلبه کنم. گر چه اعضای خانواده ام چند عدد سمبوسه برای من گذاشتند تا فردا آنها را بخورم. بطور اتفاقی فردای آن روز نیز درب یخچال را باز کردم و سمبوسه ها را دیدم ولی باز هم از خوردن آنها امتناع کردم و اصلا نخوردم.

برای لاغر شدن خودتان انگیزه بدهید

مدام به خودت انگیزه بده و حال خودتو خوب کن. ما به ماهیت انسان بودنمان ممکن است گاها استرس یا اضطراب داشته باشیم. من انسانی هستم که خدا را شکر استرس ندارم ولی شبی بود که من به شدت استرس داشتم.

علت آن را درست نمی دانم. شرایط خیلی بدی بود. کسی که استرس دارد می داند شرایط بغرنج اضطراب و بی پناه بودن را درک کند.

حدود نیم ساعت حال خیلی بدی داشتم، مثل مرغ سر کنده شده بودم و نمی دانستم چه کار کنم. از این موضوع با کسی هم صحبت نکردم ولی یک دفعه از جایم بلند شدم و گفتم باید کاری کنم.

نوشته های ارزشمندی در سررسید خودم داشتم که ناخودآگاه به سمت آن کشیده شدم و آن مطالب را مطالعه کرده و حالم خوب شد.

آیا دوست دارید بدانید که در آن زمانی که من مستعصل بودم چه چیزهایی را مطالعه کردم؟

من حدود یک هفته تقریبا هیچ کاری نکردم. نه تولید محتوا برای سایت لاغرفیت نه ظبط کلیپ، نه پستی برای اینستاگرام لاغرفیت و حتی خرید منزل را هم انجام ندادم و آن را به همسرم واگذار کرد. حتی نه به دفتر مشاوره تغذیه رفتم و نه بصورت آنلاین به هیچ شخصی رژيم و مشاوره ندادم.

در این مدت می دانید چه کاری انجام دادم؟ فقط فکر کردم. حدود ۱۰۰ ساعت فکر کردم که ۱۰۰ ساعت تفکر عدد بزرگی به حساب می آید.

ولی گنج بزرگی در یک هفته نتیجه تفکرات من بود که حدود ۲۱ کلیدواژه زیر است که آن را به شما تقدیم می کنم.

tike نتیجه 100 ساعت تفکر

 1. tike از سلامتی مراقبت کنیم
 2. tike بخندیم
 3. tike برقصیم
 4. tike مهربان باشیم
 5. tike به دیگران کمک کنیم
 6. tike آهنگ گوش کنیم
 7. tike فیلم ببینیم
 8. tike با هشت میلیارد جمعیت جهان باشیم
 9. tike قوانین ایران را رعایت کنیم. مثل قوانین وزارت بهداشت و غیره
 10. tike هر چی دوست داریم بخوریم
 11. tike استراحت کنیم
 12. tike هر چی دوست داریم بپوشیم
 13. tike راست راه برویم
 14. tike با اقتدار باشیم
 15. tike موهامونو قشنگ کنیم
 16. tike همدیگرو ببینیم (خانواده)
 17. tike به زندگی بچسبیم
 18. tike هیچ چیزی مطلق نیست
 19. tike جهان پر از فرصت است
 20. tike میانه روی ارزشمند است
 21. tike قضاوت نکنیم

1400/11/20

مولا علی علیه السلام می فرمایند: تجربه بهتر از علم است.

این تجربه را با شما به اشتراک گذاشتم تا اگر شما هم گاها حال روحی خوبی نداشتید، بتوانید سریع حال خوبی برای خودتان ایجاد کنید.

در ارتباط با هر چه دوست داریم بخوریم، آیا در این دوره نیز می توانیم هر چه دوست داریم بخوریم؟ پاسخ مثبت است.

هر چیزی که دوست داشتید می توانید بخورید ولی آروم آروم بخورید. بر فرض در جشن تولد دوست خود شرکت کرده اید و دوست دارید یک قطعه کیک خوشمزه بخورید، می توانید همان قطعه کیک را به قطعات خیلی کچک تقسیم کرده و آروم آروم بخورید.

در عید نوروز یکی از سال های قبل من شیرینی نخودی که گویا کوچکترین نوع شیرینی است را با نوک چاقو به ۱۲ قسمت تقسیم کردم و متوجه شدم که می توانم ۱۲ مرتبه از آن لذت ببرم.

شما هم می توانید از مواد خوراکی که هوس کردید به روش بالا بخورید و از برنامه غذایی خود هم چیزی کم نکنید. این هوس ها گاها اتفاق می افتد و اگر به هوس خوراکی نه بگویی، با مشکل جدی مواجه می شوید.

هوس کردن چیزی یعنی بدن شما به آن ماده غذایی نیاز دارد، پس با استفاده از تکنیک بالا به هوس خوردن خود نه نگویید. این مثل شخصی که باردار است و ویار فلان ماده غذایی را دارد می ماند. برخی از مادران باردار ویار ذغال دارند، برخی خاک و گچ می خورند. مادر باردار کمبود برخی املاح  را با این روش ها جبران می کند.

مشاوره تغذیه آنلاین رایگان:

خیلی ها سوال می کنند آقای مردانی هزینه مشاوره تغذیه چقدر اس؟

من بعنوان بنیان گذار این مشاوره تغذیه آنلاین به شما می گویم مشاوره تغذیه آنلای رایگان است. یعنی در حد نزدیک به رایگان می باشد. برای این موضوع توجه شما را به نکته جالبی جلب می کنم.

مثلا فردی ۸۰ کیلویی این دوره را تهیه کرده است. هزینه دوره ۴۹۹ هزار تومان است که با تخفیف ۲۰۰ هزار تومانی، ۲۹۹ هزار تومان پرداخت می کند. حال این شخص به با این دوره حدود ۸ کیلو وزن کم می کند و به وزن نزدیک ۷۰ کیلو می رسد.

برای هر کیلو کاهش وزن وی حدود ۳۵ هزار تومان پرداخت کرده است. در این زمان ۳۵ هزار تومان پول شاید یکی دو کیلو میوه باشد. پس هزینه مشاوره تغذیه را به شدت پایین آورده ایم.

با اینکه این دوره یکی از دوره های کاهش وزن خوب می باشد، برای سهولت و درک مردم هزینه مشاوره تغذیه آنلاین را کم در نظر گرفته ایم. ۱۰ کیلو کاهش وزن با این سرمایه گذاری یک رژيم آنلاین رایگان به شمار می رود.

چون در این مشاوره هدف هزینه نبوده و هدف سلامتی و کاهش وزن عزیزان است.

برنامه را بایستی تا پایان دو ماهگی ادامه بدهید. معمولا کسانی که برنامه مشاوره تغذیه آنلاین را دقیق اجرا می کنند، چون حتی تغذیه فولیکول مو نیز لحاظ شده است، با ریزش مو مواجه نخواهند شد.

اما اگر به هر دلیلی با ریزش مو مواجه شدید می توانید از کپسول زینک پلاس روزی سه عدد و به مدت یک هفته ادامه دهید تا ریزش موی شما قطع شود. (طبعی شود)

پس از یک هفته روزانه یک کپسول استفاده کنید و تا یک ماه ادامه دهید. گر چه بهتر است برنامه رژيم لاغری خود را نیز به دقت انجام دهید.

کسانی که ریزش مو دارند نیاز است در حمام یک مرتبه موهای خود را بشویند. یعنی موهای خودتان را به یک بار شستن عادت بدهید.

نکته ها و تکنیک های مختلفی در دوره وجود دارد که باعث می شود هورمونهای بدن شما نیز تنظیم شود. مثلا هورمون انسولین، گلوکاگن، کورتیزول وغیره که این هورمون ها باعث نامتعادل شدن وزن می شوند.

ناگفته نماند که قند شما نیز افت و خیز نخواهد داشت و معمولا در حد نرمال بین ۸۰ تا ۱۱۰ می باشد. افت قند خون یکی از دلایل چاقی به حساب می آید، حتما می دانید افزایش قند خون از حد نرمال نیز بیماری دیابت یا مرض قند است.

حتی کسانی که قند خون (دیابت) دارند در این دوره قند خونشان در حد معنی داری پایین می آید. چون چگالی و میزان قند خون با سایر ترکیبات مواد غذایی نمی تواند افزایش یابد.

مثلا یک حبه قند می تواند یک پارچ آب را شیرین کند؟ حتما می گویید خیر.

در ادامه این محتوا از شما سوالی دارم، باز هم می خواهم از مثال رانندگی استفاده کنم. فردی که گواهینامه گرفته آیا می تواند رانندگی کند؟

بله به راحتی و هر چقدر هم که رانندگی کند، مهارت بیشتری پیدا می کند.

در این دوره بدن شما نیز به برنامه رژیم عادت کرده است و هر چقدر بیشتر ادامه بدهید، در رژيم گرفتن مهارت بیشتری پیدا می کنید.

در این مدت ۲ ماه چند یا چندین کیلو کم کرده اید، هورمون های بدن تنظیم شده و نیاز است ادامه دهید.

اگر کاهش وزنی که به دست آوردید کافی است، می توانید در حد ۳ تا ۴ قاشق برنج خودتان را زیادتر کرده تا از کاهش وزن بیشتر شما جلو گیری شود.

ولی اگر کاهش وزنی که در این مدت داشته اید کفایت نمی کند می توانید به برنامه رژیم خود ادامه دهید.

برای روشن شدن موضوع مثالی می آورم:

برفرض شخصی حدود ۶۵ کیلو بوده و با این دوره ۶ کیلو وزن کم کرده و با خود می گوید وزن من دیگر خوب است و نیاز به کاهش وزن بیشتری ندارم.

فردی دیگر می گوید: وزن اول من ۹۰ بوده است و با این دوره ۱۰ کیلو کم کرده ام اما هنوز چاق هستم. حالا چه کار کنم؟ از سایت لاغرفیت می توانم دوره حرفه ای تر را انتخاب کرده و در آن ثبت نام کنم تا بقیه اضافه وزن خودم را نیز بتوانم کم کنم.

دریافت آنی رژیم لاغری

لاغرفیت
دریافت آنی رژیم لاغری