0

لاغری آسان (با رژيم قلیایی)

1876 بازدید
لاغری آسان (با رژيم قلیایی)

لاغری آسان (با رژيم قلیایی) نام این مقاله است. من محمود مردانی مشاور تغذیه می خواهم لاغر شدن را به زبان ساده با شما به اشتراک بگذارم.

خانمی می گفت: تا کی من میتونم دو نوع غذا درست کنم؟ یک نوع غذا برای خانواده و یک نوع غذای رژيمی خودم. این وضع خیلی سخته، دیگه خسته شدم از بس تو آشپزخانه هستم.

من محمود مردانی مشاور تغذیه خوب می دانم که شما قصد دارید خیلی سریع لاغر شوید و با علم به آن این محتوا را در سایت لاغرفیت نوشته ام.

بطور کلی سریع ترین لاغری، لاغر شدن صحیح و اصولی است. برای درک این موضوع می خواهم یک مثال مکانیکی بیاورم.  وقتی می خواهیم پیچ و سرپیچ را ببندیم اگر دندانه ها درست جا نیفتد، هر چقدر هم تلاش کنیم نمی توانیم آن را ببندیم ولی اگر دندانه ها درست باشند، به راحتی و خیلی سریع بسته می شوند.

لاغری آسان 

لاغری آسان

به نظر شما چرا باید لاغری آسان باشد؟ بله درست حدس زدید، وقتی لاغر شدن ساده باشد، اجرای آن نیز راحت و آسان است. بی شک شما می دانید که رژيم های لاغری فراوانی وجود دارد که باعث زحمت شخص رژيم گیرنده و  می شود. همچنین هزینه مالی بیشتری نیز به خانواده تحمیل می کند.

به تجربه ثابت شده است و شما هم می دانید که برخی از رژيم های لاغری توصیه می کنند ناهار از فلان غذا استفاده کن و شام هم از غذای بهمان. اما مشکلی که وجود دارد این است که در یک خانواده درست کردن دو نوع غذا کار آسانی نیست.

گر چه ممکن است چند روزی دو نوع غذا درست شود ولی در دراز مدت کار مشکلی به حساب می آید. اما اگر شخصی که می خواهد رژيم بگیرد از همان غذای خانواده استفاده کند، وقت و انرژی وی نیز حفظ می شود. حتی ممکن است شخصی امکان طبخ غذا در محل کار یا مسافرت نداشته باشد، بایستی بتواند از رستوران محل کار یا در مسافرت در راستای برنامه رژيم لاغری خود استفاده کند.

مقاله لاغری شکم می تواند به شما در لاغری کمک کند.

لاغری آسان در خانه

شاید سوال کند آقای مردانی لاغری آسان در منزل به چه معنا است؟ با توجه به شرایطی که افراد وقت کم می آورند و همچنین مسافت زیاد بهتر است شرایط لاغر شردن در منزل مهیا شود. خیلی از خانم ها صبح خیلی زود از منزل به سمت محل کار خود می روند عصر هم به منزل خود برگشته و به کارهای منزل نیز مشغول می شوند.

در این میان وقتی باقی نمانده که او بتواند برای لاغر شدن خود به دفتر مشاوره تغذیه مراجعه کند. حتی ممکن است خانم های خانه دار نیز با توجه به بچه داری و کارهای منزل نیز وقت حضوری در دفتر مشاوره نداشته باشند، از اینرو بهتر است برنامه رژيم خود را بصورت اینترنتی در خانه خود پیگیری نمایند.

آیا دوست دارید راه های لاغر شدن سرع در خانه را بدانید؟ پس روی راه های لاغر شدن سریع در خانه کلیک نمایید.

برای لاغر شدن همه به دنبال روش های لاغری می باشند. برخی ها نیز به دنبال دمنوش لاغری هستند. بعید به نظر می رسد که فقط با دمنوش لاغری بتوان وزن کم کرد.

لاغری آسان و سریع

لاغر شدن بایستی از دو ویژگی آسان و سریع برخوردار باشد. اگر شخصی که وزن زیادی دارد و خیلی آهسته وزن کم کند، نا امید شده و برنامه غذایی لاغری خودش را رها می کند. اما اگر برنامه رژيم وی هم ساده باشد و هم سرعت قابل قبولی داشته باشد، احتمال ادامه رژيم لاغری او افزایش می یابد.

دو ویژگی رژيم لاغری

 1. آسان باشد
 2. سریع باشد

در ادامه مطلب لاغری آسان (با رژيم قلیایی) به این موضوع می رسیم که برای لاغری شکم چه بخوریم؟

پیشنهاد سایت لاغر فیت به شما مطالعه رژیم لاغری 20 کیلویی است.

برای لاغری شکم چه بخوریم

بطور کلی برای لاغری نباید به خودتان سختی بدهید. معمولا کسانی که بدون برنامه به کم خوری دست می زنند، موفق نمی شوند. تصمیم درست پایان ندارد ولی تصمیم نادرست و کم خوری با مقاومت سلول به سلول بدن مواجه می شود.

اگر بدنتان اسیدی است هر چقدر هم که رژيم لاغری بگیرید بدن شما بصورت کاملا طبیعی و هوشمند مانع لاغر شدن شما می شود. 

در این راستا نیاز است ارتباط چاقی و اسیدی بودن بدن را در یک جمله ساده بدانید که:

اگر بدنتان اسیدی است هر چقدر هم که رژيم لاغری بگیرید بدن شما بصورت کاملا طبیعی و هوشمند مانع لاغر شدن شما می شود. شاید این سوال در ذهن شما باشد که آقای مردانی اسیدی شدن بدن یعنی چه؟ برای اینکه بدنمان از حالت اسیدی خارج شود چه کار کنیم؟
معجزه لاغری شکم وقتی امکان پذیر است که مفهوم اسیدی و قلیایی بدن را متوجه شوید. البته دانستن این مطلب خیلی ساده است.

مفهوم اسیدی و قلیایی بودن بدن

بدن انسان همیشه سعی می کند ph خود را تنظیم نماید. معمولا اسیدی و یا قلیایی بودن مواد مختلف اعدادی بین صفر تا چهارده می باشد. هر چه عدد پایین تر باشد میزان اسیدی بیشتر است، یعنی صفر بیشترین حالت اسیدی و عدد چهارده بیشترین عدد قلیایی را نشان می دهد.

 • PH=0-6.9 اسیدی مثل قند و شکر و محصولات آنها
 • PH=7 خنثی مثل آب
 • PH=7.1-14 قلیایی مثل میوه ها و سبزیجات

جالب است بدانید بهترین PH برای بدن حدود 7.4 است.

در واقع علمی ترین روش لاغری استفاده از رژيم قلیایی است. چون جدیدترین رژيم لاغری را به شما آموزش می دهد.

اسیدی بودن بدن چیه؟

تجسم کنید روزی که با کبریت فر گاز منزل خودتان را روشن کردید، بعد از روشن کردن گاز آن کبریت سوخته را فوت کرده و دور انداختید، درسته؟ از سوختن کبریت ذغال بی مصرف حاصل شد و باید دور ریخته می شد.

اسیدی بودن بدن چیه؟

از سوختن و متابولیسم غذاهای اسیدی خاکستر یا سم تولید می شود که برای بدن مضر است و باید به هر طریقی بیرون از بدن ریخته شود. سم های مضر از راه های تنفس و ادرار بدن را ترک می کنند ولی از طرفی باز هم خوردن غذاهای اسیدی و سمی ادامه دار است.

بدن برای اینکه از شر این سم ها در امان باشد بهترین راه را چاقی می داند، یعنی چربی را در بدن افزایش می دهد تا خاکسترهای مضر را درون آن انبار کند. با انبار کردن خاکستر در چربی، بدن از شر خاکستر در امان می ماند.

بطوری که دریافت غذاهای اسیدی باعث ایجاد خاکستر بیشتر و همچنین چربی بیشتر شده و شخص روز به روز چاق تر می شود. جالب است بدانید اضافه وزن و چاقی شما نیز به همین طریق ایجاد شده است.

به نظر می رسد غذاهای قلیایی وقتی متابولیزه می شوند، خاکستر تولید نمی کنند. استفاده از غذاهایی که خاصیت قلیایی دارند علاوه بر اینکه تولید خاکستر نمی کنند، کمک به دفع خاکستر غذاهای اسیدی نیز می نمایند.

قلیایی شدن بدن یعنی چی؟

رژيم لاغری سریع شکم با انجام قلیایی شدن بدن به راحتی امکان پذیر است. غذاهای قلیایی وقتی متابولیزه می شوند، خاکستر تولید نمی کنند. استفاده از غذاهایی که خاصیت قلیایی دارند علاوه بر اینکه تولید خاکستر نمی کنند، کمک به دفع خاکستر غذاهای اسیدی نیز می نمایند.

در حقیقت خوردن بیشتر از غذاهای قلیایی یک مزیت ارزشمند است که باعث لاغر شدن شما می شود. در حقیقت خوردن غذاهای قلیایی علاوه بر کاهش وزن، باعث احساس سیری کامل نیز می شوند. لاغری آسان در خانه را با رژيم قلیایی تجربه کنید. در حقیقت لاغری شکم بزرگ با رژيم غذایی به همراه ورزش امکان پذیر است.

قلیایی شدن بدن یعنی چی؟

قانون این است که حدود 70% از غذاهای قلیایی و حدود ۳۰٪ از غذاهای اسیدی استفاده کنید. استفاده از غذاهای قلیایی به شما کمک می کند به دو نتیجه مطلوب برسید، اول سلامتی و دوم به لاغری و تناسب اندام.

مزایای غذاهای قلیایی:

 1. رسیدن به سطح سلامتی مطلوب
 2. کاهش وزن و لاغر شدن

دوره مشاوره تغذیه آنلاین کمک می کند که بدنتان قلیایی شده و در نتیجه لاغری آسان و سریع را تجربه کنید. با این دوره می توانید به راحتی و با سرعت مناسبی لاغر شده و به ارزش خود اضافه کنید. برنامه این دوره نیز رژيم قلیایی می باشد، پس همین الآن از لینک بالا در دوه مشاوره تغذیه آنلاین ثبت نام کنید.

محمود مردانی سایت لاغرفیت

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.lagharfit.com/?p=13545
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک
محمود مردانی
مطالب بیشتر

نظرات

8 نظر در مورد لاغری آسان (با رژيم قلیایی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  +  42  =  51

    1. سلام، من هم از شما تشکر می کنم که به سایت لاغرفیت سر می زنید. ز خوبی روی خوبت خوب تر باد.

     7

  1. سلام و تشکر از اینکه برای لاغری خودتان به سایت لاغرفیت سر می زنید.
   آیا هزینه دوره ۳۰ روزه رژيم قلیایی بالا است؟

   هزینه این دوره نسبت به چه چیزی بالاست؟
   ۱-نسبت به این همه لباس زیبایی که دارید و نمی توانید آنها را بپوشید؟
   ۲-نسبت به این همه پول هایی که تا حالا برای رژيم دادید و نتیجه نگرفتید؟
   ۳-نسبت به هزینه این همه دارو که در این سال ها پرداخت کرده اید؟
   ۴-نسبت به تحقیر در جمع و اینکه اعتماد به نفس شما خدشه دار شده؟
   ۵-نسبت به زندگی زناشویی که در خطر می افتد چطور است؟
   ۶-نسبت به این همه غصه و رنج چاقی که با آن می خوابید و با آن بیدار می شوید؟
   ۷-نسبت به زیبایی و سلامتی شما این هزینه چگونه است؟
   ۸-آیا این هزینه به اندازه یک دست لباس می باشد؟
   اونم لباسی که نتونی بپوشی.

   21

پشتیبانی
X

X

معمولا کمتر از 30 دقیقه پاسخ می دهیم

محمود مردانی
مشاوره قبل و بعد از خرید محصولات

امیر
فقط سوالات و مشکلات فنی

برای پرسش از پزشک کلیک کنید