0
0

رژيم قلیایی برای لاغری سریع (کاربردی)

258 بازدید
رژيم قلیایی برای لاغری سریع (کاربردی)

رژیم قلیایی برای لاغری سریع (کاربردی) به چه صورت است؟ دوستی کامنت گذاشته بودند و گفته بود آقای مردانی در سایت لاغرفیت از رژيم قلیایی صحبت می کنید، رژيم قلیایی یعنی چه؟ من متوجه نمی شوم، میشه توضیح بدید؟ قبل از پاسخ به این سوال نیاز است از شما بپرسم تا کنون چند بار رژیم گرفته اید؟
آیا هر کسی که دارو یا رژيمی را به شما گفته تجربه کرده اید؟ از انجام این همه برنامه های گوناگون برای لاغری خسته نشده اید؟ می خواهم یک بار برای همیشه به شما روشی را پیشنهاد بدهم و شما را راحت کنم. یک برنامه رژيم لاغری قلیایی که به راحتی لاغر شوید و همچنین لاغر نیز بمانید. رژیم قلیایی برای لاغری سریع به شما کمک می کند که هم از غذا لذت ببرید و هم از تناسب اندام.
پس با ما باشید.

رژیم قلیایی برای لاغری سریع

رژیم قلیایی برای لاغری سریع

محیط اسیدی یعنی چاقی و درد و رنج و محیط قلیایی یعنی تناسب اندام، لاغری و سلامتی

از سوختن کاغذ خاکستر و دود تولید می شود. می دانید از سوختن غذا چه چیزی تولید می گردد؟ اسید یا قلیا؟ شما برای لاغر شدن نیاز است که سه یک مطلب اساسی را یاد بگیرید. لطفا روی یک کاغذ یک خط افقی از چپ به راست بکشید. عدد صفر را سمت چپ خط و عدد ۱۴ را سمت راست خط خود بنویسید.
درست وسط هر دو خط عدد ۷ را بنویسید. از ۷ به پایین و به طرف صفر حالت اسیدی و از ۷ به بالا خاصیت قلیایی دارد .

اسید (سم) و دلیل چاقی است

اسید (سم) و دلیل چاقی است

حال اگر ما از غذای اسیدی بخوریم بدن ما اسیدی می شود. از حالا نیاز است بدانیم اسید یعنی سم. متاسفانه کسانی که چاق هستند از غذای اسیدی می خورند. نه اینکه زیاد غذا می خورند ، حتی کمتر نیز می خورند ولی نوع غذای آنها چاق کننده است. ولی بدن برای حفظ سلامتی در مقابل اسید مقاومت می کند.
اسیدها را از راههای مختلف مثل ادرار ، عرق و غیره دفع می کند. برای ر

 

وشن شدن این موضوع نیاز است که یک مثال بیاورم. اگر شخصی نصف لیوان آب بخورد ممکن است دستشویی نرود ولی اگر دو لیوان آب بخورد خیلی سریع به دستشویی نیاز پیدا می کند. این کار بدن است که آب اضافه را دفع نماید.

وقتی اسید بدن زیاد شود 

وقتی که شخصی از غذاهای اسیدی می خورد، اسید بدن وی زیاد می شود. بدن آنرا دفع می کند ولی از طرفی مواد غذایی اسیدی دوباره وارد می شود. دیگر تاب نمی آورد و باید یک اقدام هوشمندانه بکند. بهترین تصمیم بدن این است که بافت چربی را در بدن وی اضافه می نماید و اسید ها را در آن چربی ها مخفی می نماید.
حتی این شخص کم می خورد ولی چاق تر می شود چون از غذاهای اسیدی می خورد.

غداهای قلیایی یعنی لاغری سریع

به روشنی مشخص شد که اگر از اسید و یا سم کمتر بخوریم موفق تر هستیم. حال تصور بفرمایید شما وقتی از غذاهای قلیایی می خورید دیگر خبری از اسید و چربی نیست. در محیط قلیایی اصلا نیاز به رژيم سخت ندارید. به راحتی در مسیر تناسب اندام و لاغری قرار می گیرید.

تجربه خودم از غذاهای قلیایی

قبل از اینکه این موضوع را با شما دوست عزیز به اشتراک بذارم، خودم اجرا کردم. یک مان تجربه نه برای لاغری بلکه برای اینکه متوجه شوم رژيم قلیایی چگونه است. در مدت یک ماه بدون اینکه قصد لاغر شدن را داشته باشم ، چهار کیلو لاغر شدم. شاید شما بپرسید که چهار کیلو زیاد نیست. درست است ولی وقتی که اصلا قصد لاغر شدن نداشته باشی ولی به راحتی لاغر شوی ، خیلی لذت بخش است.

خانم زینب حدادی که کلیپ ویدئویی ایشان را در این مقاله مشاهده می کنید توانست کاهش وزن 44 کیلویی در مدت 8 ماه داشته باشد. برای مشاهده این کلیپ روی کاهش وزن 44 کیلویی کلیک کنید. روی لینک کاهش وزن 44 کیلویی با رژيم قلیایی کلیک کنید.

خانمی که توانست 44 کیلو در مدت 8 ماه وزن کم کند. شما هم می توانید، امتحان کنید.  دوره ۳۰ روزه رژيم قلیایی مخصوص شماست.

چه غذاهایی اسیدی هستند؟

شما نیاز است که دشمن خود را بشناسید. غذاهایی که دشمن سلامتی شما و سبب چاقی شما شده است را شناسایی کنید. این غذاها به شدت بدن شما را اسیدی و سمی و سپس چاق می کنند. پروتئین های زیاد در آخر به اسید تبدیل می شوند. مثل سوسیس، کالباس، گوشتها، مرغ، تن ماهی و غیره
نانهای بدون سبوس و آرد نول که پوسته آنرا گرفته اند، خاصیت اسیدی زیادی دارند. شیرینیهای مختلف در آخر متابولیزاسیون تبدیل به اسید می شوند. البته این فکر به ذهن شما خطور نکند که آقای مردانی همه چیز را قطع کرده است، پس چی بخوریم؟
شما حتی می توانید شیرینی هم بخورید ولی یک عدد بردارید و با چاقو آنرا به قطعات کوچکتر تبدیل کنید و به آرامی نوش جان کنید.

چه غذاهایی قلیایی هستند؟

این غذاهای قلیایی دوست شما هستند. من خواهش می کنم از این مواد غذایی تا می توانید بخورید. آنها به شما کمک می کنند که به راحتی و به آسانی لاغر شوید نه به سختی. از این مواد غذایی می توان انواع میوه ها را نام برد. مثلا می دانید چند رقم سیب وجود دارد؟
فقط ۷۵۰۰ رقم سیب وجود دارد. آیا می دانید در ایران عزیز چند رقم سیب وجود دارد؟ انواع زرد آلو، هلو، گیلاس، آلبالو، هندوانه، خربزه، طالبی و غیره. انواع سبزیهای خوردن نظیر تره، ترب، گشنیز، جعفری، ریحون و غیره .انواع سیفی جات نیز خاصیت قلیایی و لاغر کننده دارند. خیار، بادمجان، گوجه و غیره را می توانید استفاده فرمایید.

روغنهای مایع ارزشمند 

روغنهای جامد متاسفانه خاصیت اسیدی داشته و باعث چاقی می شوند. از روغنهای ارزشمند می توانید از روغن زیتون همراه ناهار و شام بخورید. می توانید داخل غذا روی برنج و یا مثل همسر غزیز من بصورت خالی بخورید. روغن کنجد را می توانید برای سرخ کردن استفاده نمایید. این روغن نیز مثل روغن زیتون قلیایی می باشد.

از اینکه شما از غذاهای قلیایی می خورید و لاغر می شوید بسیار خوشحالم و خداوند منان را سپاسگزارم.

برای لاغری سریع خود می توانید از دوره ۳۰ روزه رژيم قلیایی استفاده کنید. محمود مردانی مشاور تغذیه سایت لاغرفیت

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.lagharfit.com/?p=6229
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک
محمود مردانی
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد رژيم قلیایی برای لاغری سریع (کاربردی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

X

X

معمولا کمتر از 30 دقیقه پاسخ می دهیم

محمود مردانی
مشاوره قبل و بعد از خرید محصولات

امیر
فقط سوالات و مشکلات فنی