0
0

تاثیر لاغری در بارداری چیست؟ (رابطه لاغری و باردار شدن)

250 بازدید
تاثیر لاغری در بارداری

تاثیر لاغری در بارداری می تواند بیشتر از چیزی باشد که فکرش را بکنید. من محمود مردانی مشار تغذیه در سایت لاغرفیت به بررسی لاغری و باردار شدن در این مطلب خواهم پرداخت.

تاثیر لاغری در بارداری چیست؟

بانوی جوان و محجوب و بسیار خوشرویی که روح مستقلی نیز داشت، به دفتر من مراجعه کردند. این خانم معصوم فقط ۲۲ سال داشت و ۳ سال بود که ازدواج کرده بود.

تاثیر لاغری در بارداریدر همان جلسه اول ایشان فرمودند: متاسفانه تا حالا چهار بار سقط جنین داشتم!

او و همسرش در آرزوی بچه بودند ولی اصلا امید به بارداری نداشتند. ناامید بودن خیلی شرایط بدی می باشد. نیاز بود او لاغر شود و تاثیر لاغری در بارداری را برای وی اجرا نماییم. خانم قصه ما می گفت:

بررسی تاثیر لاغری در بارداری

چون من مشکل کلیه دارم وقتی باردار می شوم، ماه دوم تا سوم جنین من سقط می شود. تا حالا ۴ بار عمل کلیه انجام داده ام . آخه من هم تنگی حالب داشتم و هم کلیه ام سنگ ساز است.

به او گفتم: نگران نباش، خداوند هم الرحم الراحمین است حتما دوباره به شما فرزند عنایت می کند و به او خاطر نشان کردم که:

با تغذیه و رژیم درمانی مشکل کلیه شما درمان می شود. حالب کلیه به سطح نرمال کار خود می رسد و دیگر سنگ کلیه نمی گیرید

و میتوانید دوباره باردار می شوید. نگران نباش، کمکتان می کنم که بارداری خیلی خوب و راحتی داشته باشید. اهمیت و تاثیر لاغری در بارداری را نیز برایشان توضیح دادم.

خیلی به سختی متقاعد شد که طبق دستورالعملی که برایش می نویسم عمل کند. چون خانم سرکار خانم قصه ما چهار بار سقط جنین داشتند، هیچ امید که نداشت هیچ امید به سقط جنین دوباره در او نیز زیادتر شده بود.

تاثیر لاغری در بارداری و مشکل کلیه بسیار زیاد است!

او مرا می شناخت و با درمان هایم تا حدودی آشنا بود.

ایشان فقط برای لاغری و لاغر شدن مراجعه کرده بود،‌ ولی به او قول دادم که وقتی دوباره باردار شدند، به او کمک کنم.

کسانی که برای لاغری به صورت حضوری یا در لاغرفیت مراجعه می کنند، ابتدا از نظر روانشناسی تغذیه مشکل آنها را بررسی می کنم، حتی در رژیم غذایی آنلاین هم همینطور است.

استرس در ایشان نمایان بود  و وقتی با او صحبت کردم، متوجه شدم علت استرس و اضطراب او همان سقط جنین مکرر ایشان می باشد.

برای لاغری، درمان استرس یک ضرورت است

او خانم بسیار جدی و باسوادی بود. وقتی از ایشان سطح سوادشان را جویا شدم، فرمودند: من کارشناس ارشد علوم قرآنی هستم.

بالاخره پس از مشاوره، برایشان رژیم غذایی تنظیم نمودم. فبل از خداحافظی، وقت هفته بعدی را به وی پیشنهاد کردم درست هفت روز بعد ایشان را ملاقات کردم و جالب اینکه تاثیر لاغری در بارداری و دستورالعمل های من را شروع کرده بود.

لاغری در بارداری با باور داشتن همراه است

در بدو ورود وزن ایشان ۷۴ کیلو بود. برای اینکه تاثیر لاغری در بارداری موثر باشد، بایستی وزن ایشان را کم می کردم.

ایشان خود نیز به همین نیت به مطب من آمده بودند و می خواستند وزنشان را کم کنند ولی من متوجه شدم از یک موضوعی درد و رنج فراوان دارند و وقتی از ایشان خواستم:

اگر دوست دارید به من بگویید از چه جیزی رنج می کشید؟ اگر هم دوست ندارید نمی خواهید چیزی بگویید.

او صحبت را آغاز کردو شروع به صحبت کردند. حتما شما که خانم هستید، ایشان را درک می کنید. چهار بار سقط جنین، خیلی شرایط سختی می باشد. اطرافیان چه می گویند؟ ایشان در این مدت چقدر استرس و زجر کشیده اند؟

خوشبختانه همسرشان که دوست من نیز هستند، انسان بسیار خوب، وفادار و انسان با وقاری نیز می باشند در تمام مراحل همراه او بودند. خوشبختانه در مدت حدود ۲ تا ۳ ماه ۱۳ کیلو لاغر شدند.

خوشبختانه تاثیر لاغری در بارداری خیلی سریع خودش را نشان داد چون ایشان قلبا به اهمیت لاغری در بارداری پی برده بود.

لاغری و باردار شدن در ارتباط است

پس از اینکه ایشان ۱۳ کیلو لاغر شدند و کلیه ایشان نیز با رژیم درمانی بطور کامل درمان شد، مراجعه فرمودند. او می خواست مطلبی را به من بگوید ولی گویا خجالت می کشید.

به او گفتم: اگر مطلبی هست که نیاز است من آنرا بدانم بفرمایید و بگویید. همینطور که سرش پایین بود، با لحنی آکنده از حجب و حیا به من گفت:

(دکتر) من باردار شدم!

لاغری ،‌ بارداریخدا را شکر. من نیز خیلی خوشحال شدم و تاثیر لاغری در بارداری را مشاهده کردم. کاش می بودید و می دیدید که او چقدر خوشحال شده بود. ولی یک نگرانی داشتند و گفتند: می ترسم که این هم سقط بشه.

نه، سقط نمی شود! من به شما قول داده ام که کمکتان کنم که یک بارداری خوب و آسان داشته باشید.

لاغری در بارداری بسیار مهم است

همسر وی نیز خیلی از این موضوع خوشحال بودند. ایشان اعتقاد عجیبی به درمان با تغذیه و رژیم درمانی دارند. این خانم می فرمودند‌:

وقتی که من سر وقت به مطب شما نمی آیم همسرم تاکید می کند که حتما ملاقات هایت را منظم انجام بده. ماه اول گذشت و هر هفته او را ملاقات می کردم. ماه دوم سر رسید. او می گفت این ماه یا ماه سوم ممکن است سقط شود.

ولی با باور قوی به تاثیر لاغری در بارداری که داشتم، او را نیز دارای باور قوی نمودم. ماه سوم هم آمد و رفت و اتفاقی نیفتاد و همین طور ماه چهارم و پنجم بارداری و الی آخر.

در طول بارداری ایشان مثل مامان های قدیم سیستم ایمنی اش افزایش یافته بود. در طول رژیم بارداری به او کمک کردم که هم کار کند و هم از زندگی لذت ببرند.
می گفتند:

من استراحت مطلق داشته باشم؟ به ایشان گفتم:

چون سیستم ایمنی شما و فرزندتان بالاست نیاز به استراحت مطلق نیست! نگران نباشید

با این برنامه غذایی و برنامه سلامتی تغذیه ای و رژیم درمانی که شما دارید: فرزند شما از این مزایا برخوردار خواهد شد:

قد، وزن، بهره هوشی و سیستم ایمنی فرزند شما نیز افزایش می یابد.

زایمان و تاثیر لاغری در بارداری

روز موعود فرا رسید. ایشان فارغ شدند و هیچ مشکلی نداشته و ندارند. نام دختر زیبایشان را فاطمه گذاشتند. من به نوبه خودم خیلی دوست داشتم فاطمه را ببینم.

هم اکنون که این دختر زیبا و دوست داشتنی ۴ ساله می باشند، من هنوز او را ندیده ام. اما او مرا می شناسد. مادرش می گفت:

وقتی فاطمه خانم را برای قد و وزن به خانه بهداشت می برم، می گویند: همه مشخصات او در اوج خود می باشد. چه کار کرده اید؟ من هنوز فاطمه خانم را دکتر نبرده ام.

تاثیر لاغری در بارداری مجدد چیست؟

وقتی فاطمه هنوز یک سال و نیم بود، دوباره ایشان باردار شدند! به او گفتم: باز هم نگران نباشید. این بار او اعتماد به نفس فراوانی داشت. تاثیر لاغری در بارداری شما هنوز ادامه دارد. هنوز هم این اعتماد به نفس و یک توانمندی خاصی دارند. او به یک پسر باردار بودند.

یک بارداری فوق العاده و بی نظیر بود. او بی رحمانه برنامه رژیم لاغری سریع قبل بارداری خود را ادامه می داد و خدا را شکر محمد هم دنیا آمد، او نیز از مزایای زیبایی، افزایش قد، وزن و افزایش بهره هوشی نیز بهره مند می باشد.

این دو کودک ۴ ساله و ۲ ساله آینده خیلی خوب و بی نظیری خواهند داشت. خانم احمدپور (اسم ایشان با رضایت خودشان آورده شده است) می فرمایند:

هم اکنون هفت سال است که برای کلیه ام به دکتر مراجعه نکرده ام. خدا را شکر.

تاثیر بارداری در لاغری برای شما

لاغری ، بارداری

دوست عزیز، شما هم می توانید از این مزایا برخوردار شوید. هیچ شکی نداشته باشید. من شما را درک می کنم. نگرانی همسر شما را نیز درک می نمایم.

شما هم که دغدغه بارداری و مشکلات مربوط به آن را دارید روی کمک ما حساب کنید. به شما کمک می کنم یک بارداری راحت و موفق داشته باشید. با من همراه باشید و نیاز است که دقیقا تحت نظر من باشید. مطمئن باشید.

شما هم لیاقت دارید که طبق گقته پیامبر اکرم صلی اله علیه و آله باشید که می فرمایند:

بهشت زیر پای مادران است 

برای اینکه یک بارداری مناسب و عالی داشته باشید می توانید محصول بارداری سالم و موفق را از همین جا تهیه نمایید. از صفر تا صد بارداری برای شما در این محصول تدارک دیده شده است. می توانید برای اطلاعات بیشتر سری هم به مقاله چی بخورم بچه ام باهوش بشه نیز بزنید.

سیستم ایمنی مادر و جنین، افزایش وزن طبیعی جنین، عدم لک قهوه ای مادر در دوران بارداری، تهوع بارداری و غیره در نظر گرفته شده است. تصمیم هوشمندانه شما این است که روی بارداری سالم و موفق کلیک نمایید.

از شما متشکرم

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.lagharfit.com/?p=2666
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک
محمود مردانی
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد تاثیر لاغری در بارداری چیست؟ (رابطه لاغری و باردار شدن)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

X

X

معمولا کمتر از 30 دقیقه پاسخ می دهیم

محمود مردانی
مشاوره قبل و بعد از خرید محصولات

امیر
فقط سوالات و مشکلات فنی