0
0

رژیم لاغری 8 کیلو در یک ماه (با برنامه)

683 بازدید
چگونه در یک ماه هشت کیلو کم کنیم

رژیم لاغری 8 کیلو در یک ماه خواسته خیلی از مراجعین آنلاین و حضوری من است! به نظر شما آیا رژیم لاغری 8 کیلو در یک ماه امکان پذیر است؟ رژيم لاغری 8 کیلویی آن هم در یک ماه؟ قصد داریم به این پرسش ها و سوالاتی مثل رژيم لاغری 8 کیلویی در سایت لاغرفیت پاسخ دهیم. اینکه بگویید آقای مردانی من خودم رژيم لاغری ۸ کیلویی را انجام می دهم درست مثل این است که خودتان دست به تعمیر ماشین بزنید. این رژيم لاغری سریع را باید تحت نظر کارشناس تغذیه خبره انجام دهید. پس با ما باشید.

رژیم لاغری 8 کیلو در یک ماه

رژیم لاغری 8 کیلو در یک ماه

 

 • آیا قصد دارید لاغر شدن؟
 • می خواهید به اندام ایده آل خود برسید؟
 • مراسم جشن و یا عروسی در پیش دارید؟
 • می خواهید در جایی استخدام شوید؟
 • از وزن خود خسته شده اید؟

البته که افراد زیادی قصد رسیدن به وزن ایده آل را دارند اما همه آنها موفق نمی شوند! شاید دلیل آن نرسیدن به نقطه عطف برای لاغری است و شاید دلایل دیگری هم داشته باشد.

همه روزه این پرسش را از دیگران دریافت می کنم که:

 • چگونه در یک ماه هشت کیلو کم کنیم؟
 • رژیم لاغری 8 کیلو در یک ماه شدنی است؟
 • آقای مردانی، برنامه رژیم لاغری 8 کیلو در یک ماه چه ویژگی هایی دارد؟

شاد باشید و لاغر شوید

شاد باشید و لاغر شوید

سمینار شاد باشید و لاغر شوید

در یکی از سمینارهایم با عنوان شاد باشید و لاغر شوید یک اسکناس 50 هزار تومانی را به حضار نشان دادم و گفتم چه کسی حاضر است این اسکناس را داشته باشد؟ همه مات و مبهوت بودند.

به نوعی همه دوست داشتند که آن پول را به دست بیاورند، چون در آن زمان 50 هزار تومان پول زیادی به حساب می آمد. دوباره به آنها گفتم هر شخصی که می خواهد صاحب این اسکناس شود، بلند شده و جلو بیاید.

از بین آن همه جمعیت سالن فقط یک نفر جلو آمد و آن پول را به او دادم، همه او را تشویق کردند. ولی به جرات می توانم بگویم بیشترین افراد آن سمینار دوست داشتند به جای آن خانم باشند.

او برای رسیدن به خواسته خود دست به اقدام زد. حتما شنیده اید که دوصد گفته چون نیم کردار نیست. برای رژيم لاغری ۸ کیلویی نیز بایستی اقدام کنید. دنیا به اشخاصی که عمل می کنند پاداش می دهد.

کلیپ محصول ۳۰ روزه رژيم قلیایی محمود مردانی را از آپارات تماشا کنید. کافی است روی دوره ۳۰ روزه کلیک نمایید. این دوره دارای ۳۰ فیلم آموزشی در رابطه با انگیزه لاغری، راهکارهای لاغری و همچنین رژيم قلیایی می باشد.

اینکه شخصی با خود بگوید من برنامه رژيم لاغری 8 کیلو در یک ماه را می خواهم، کافی نیست. هیچ شخصی با حرف زدن لاغر نشده است. کسی موفق است که اقدام کند.

در هر صورت که بخواهید لاغر شوید‌ ما به شما کمک می کنیم. خیلی ها مثل شما چه بصورت حضوری در مطب و یا غیر حضوری در سایت رژیم غذایی لاغرفیت مراجعه نموده اند و لاغر شده اند.

شما هم می توانید رژیم لاغری 8 کیلو در یک ماه را می توانید انجام دهید. برای اینکه ذهن شما متوجه شود در این راستا برای شما مثالی ذکر می کنم.

رژیم لاغری دخترانه

 

رژيم لاغری دخترانه

دختر خانم نوجوانی حدود ۱۵ ساله به همراه مادر خود به من مراجعه نمود. او خیلی چاق بود. وزن ۹۶ کیلو برای این نوجوان چاقی محسوب می شود. او خیلی استرس و اضطراب داشت. خیلی هم خجالتی بود.

رژیم غذایی کاهش وزن در یک ماه برای یک دختر خانم نوجوان باید خاص باشد. مادر وی به من می گفت دخترم خیلی غذا می خورد. خیلی تنبل است. فقط می نشیند و می خورد.

مادر او می گفت دخترم خیلی تنبل است و خیلی هم غذا می خورد

این دختر خانم محجوب قصه ما هم لام تا کام چیزی نمی گفت. به مادرش اشاره کردم که نگران نباشید. اجازه بدهید کمکشان می کنم که لاغر شوند. با ترفندهایی توانستم فشار مادر ایشان را از روی او بردارم.

ایشان انتظار داشت دخترش برنامه رژیم لاغری 8 کیلو در یک ماه را اجرا کند. به او گفتم مگر می شود رژيم لاغری ۸ کیلو در یک هفته؟ آنهم برای این دختر نوجوان؟ او باید از یک رژيم لاغری دخترانه استاندارد استفاده کند.

به ایشان گفتم او می تواند رژیم لاغری در یک ماه را نیز داشته باشد. رژیم غذایی کاهش وزن در یک ماه را برای او تنظیم می کنم که هیچ آسیبی نبیند.

کلیپ سه مانع لاغری و کاهش وزن را از لینک موانع کاهش وزن ببینید.

چگونه در یک ماه هشت کیلو کم کنیم؟

این دختر نوجوان نیز شروع به صحبت کرد و مشخص شد که خیلی به لاغری و رسیدن به اندام رویایی خود علاقه دارد. ولی استرس امان وی را بریده است.

همانطور که قبلا در مقاله درمان استرس با تغذیه گفتم، در استرس، انسان چاق تر می شود. مثلا می خورد ولی نمی داند که حتی دارد چه چیزی را می خورد.

در استرس چون زورش به مادرش نمی رسد به طرف یخچال می رود و هر آنچه خوردنی است را می خورد. بعد از آن نیز پشیمان می شود و یک احساس نفرت بوجود می آید.

برای رژيم لاغری سریع می توانید از لینک دوره ۳۰ روزه رژيم قلیایی این دوره را تهیه کنید و به اندام رویایی خود برسید.

با این روش او نمی توانست رژيم غذایی درستی را اجرا نمایند. اگر شما هم شرایط وی را داشتید نیز مثل دخترک قصه ما بودید. چون که در استرس میل به خوردن شما زیاد می شد. حتی در استرس چربی سوزی کم می شود و چربی سازی فعال می گردد.

در هر دو صورت استرس سبب چاقی می شود. ولی می تواند با غلبه بر استرس رژیم لاغری 8 کیلویی را نیز اجرا نمود.

به هر جهت شرایط رژیم لاغری را برای او ایجاد کردم. با توجه به قد و وزن و سن و میزان فعالیت وی برایشان برنامه رژيم لاغری تنظیم نمودم. در همان هفته اول او توانست ۳ کیلو از وزن خود را کم کند.

در هفته های بعدی نیز در هر جلسه او موفق بود. ایشان توانستند علاوه بر غلبه بر استرس در یک ماه 8 کیلو نیز لاغر شوند. شما هم می توانید. او و مادرش از این موفقیت کاهش وزن خیلی خوشحال بودند.

غذاهای اسیدی تولید خاکستر کرده که چاق کننده هستند و غذاهای قلیایی تولید ویتامین و فیبر کرده که لاغر کننده هستند

رژيم کاهش وزن 8 کیلو در یک ماه برای وی سخت نبود چون از تمام گروه های مواد غذایی در برنامه رژيم لاغری وی وجود داشت. پیشنهاد می کنم تجربه لاغری افراد موفق در سایت لاغرفیت را مطالعه کنید. در این تجربه لاغری او می گفت من کاملا احساس سیری دارم.

عملکرد 8 کیلو کاهش وزن در یک ماه

شاید سوال کنید به چه صورتی رژيم لاغری ۸ کیلو در ماه امکان پذیر است؟ این رژيم لاغری چگونه عمل می کند؟ در پاسخ می خواهم چند جمله راجع به شیمی مواد غذایی با شما صحبت کنم.

با کم خوردن لاغری امکان ندارد. اینکه شخصی بگوید من کم می خورم تا کاهش وزن 10 کیلو در یک ماه یا رژيم لاغری 8 کیلو در یک هفته را بدست بیاورم، با شکست مواجه می شود. پس رمز لاغری چیست؟ چگونه آن دختر در یک ماه توانست 8 کیلو لاغری را بدست بیاورد؟

پاسخ شما در چند جمله مواد غذایی اسیدی و مواد غذایی قلیایی خلاصه می شود. این همان نکته ای است که در رژیم کاهش وزن در یک هفته قبلا توضیح دادم.

برای لاغری ۸ کیلو در ماه از مواد غذایی اسیدی چاق کننده دوری کنید

مواد غذایی اسیدی چاق کننده

از سوالی دارم؟ از سوختن یک تکه کاغذ چه چیزی حاصل می شود؟ حتما می گویید آقای مردانی از سوختن کاغذ دود و خاکستر بوجود می آید. آفرین به شما درست گفتید. خاکستر و دود حاصل بی ارزش و مضر می باشد.

از سوختن غذاهای اسیدی هم خاکستر مضر بدست می آید. بدن نه خاکستر و نه دود هیچکدام را دوست ندارد، چون برای بدن مضر می باشد. آن خاکستر را دفع می کند.

از سوختن غذاهای اسیدی خاکستر تولید می شود ولی از سوختن غذاهای قلیایی هیچگونه خاکستری بوجود نمی آید. از سوختن غذاهای قلیایی انرژی، آنزیم، ویتامین ها، املاح معدنی، انواع آمینو اسید، اسیدهای چرب ضروری، آب و فیبر حاصل می شود.

از طرفی اگر اضافه خاکستر را نتواند دفع کند آن را در باتلاق چربی ذخیره می کند. پس در اینجا نیاز به چربی و چاقی بوجود می آید. بدن خودبخود چاق می شود و آن خاکستر را در درون چربی های بوجود آمده مدفون می کند.

در رژیم آنلاین لاغری لاغرفیت، به بررسی تمام غذاهایی که نباید برای کاهش وزن استفاده کنید پرداختم.

رژيم غذایی قلیایی برای لاغری

رژيم غذایی قلیایی برای لاغری

برعکس غذاهای اسیدی که پسماندهای خاکستر و اسیدی دارند، غذاهای قلیایی پسماندهای خاکستر ندارند. از این رو رژيم غذایی قلیایی برای لاغری از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

از سوختن غذاهای اسیدی خاکستر تولید می شود، ولی از سوختن غذاهای قلیایی هیچگونه خاکستری بوجود نمی آید.

از سوختن غذاهای قلیایی انرژی، آنزیم، انواع ویتامین ها، املاح معدنی، انواع آمینو اسید، اسیدهای چرب ضروری، آب و فیبر حاصل می شود.

مواد حاصل از غذاهای قلیایی تماما به کاهش وزن کمک می کنند. این در صورتی است که مواد حاصل از غذاهای اسیدی منجر به چاقی می شود. برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله رژيم آلکالاین (رژيم قلیایی) را مطالعه نمایید.

 • غذاهای اسیدی تولید خاکستر کرده که چاق کننده هستند
 • غذاهای قلیایی تولید ویتامین و فیبر کرده که لاغر کننده هستند

پس توصیه می شود برای رژيم لاغری 8 کیلویی تا می توانید از غذاهای قلیایی بخورید. کاملترین لیست غذاهای قلیایی را در وب سایت لاغرفیت جستجو کنید.

پیشنهاد لاغرفیت به شما چیست؟

برای رژيم لاغری سریع می توانید از لینک دوره ۳۰ روزه رژيم قلیایی این دوره را تهیه کنید و به اندام رویایی خود برسید.

این محصول شامل 30 فیلم آموزشی انگیزه و اراده لاغری دارد.  من محمود مردانی مشاور تغذیه در کاهش وزن به شما کمک می کنم. مطمئن باشید.

اینجا کلیک کنید

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.lagharfit.com/?p=4133
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک
محمود مردانی
مطالب بیشتر

نظرات

10 نظر در مورد رژیم لاغری 8 کیلو در یک ماه (با برنامه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. سلام من تارا برکاتی از تهران هستم دکترای کامپیوتر و نرم افزار در دانشگاه امیر کبیر دارم
  من سایتتون رو بسیار اتفاقی دیدم حیف چنین وبسایت عالیییی تبلیغاتی نداشته باشه
  با این همه پست میتونم بپرسم فروشتون چطوری آخه بخدا حیف مطالبتون
  برای سایتتون اگه تلاش بیشتری در زمینه تبلیغ باشه سایتی پربازدید و فعالتری آرزو میکنم
  آقای محمد مردانی

  7

  1. خانم دکتر تارا برکاتی
   با سلام و تشکر از شما
   از لطف و محبت شما سپاسگزارم ، همواره شاد و تندرست باشید .

   7

X

X

معمولا کمتر از 30 دقیقه پاسخ می دهیم

محمود مردانی
مشاوره قبل و بعد از خرید محصولات

امیر
فقط سوالات و مشکلات فنی