رژیم لاغری

لاغری پهلو (لاغرفیت)

لاغری پهلو (لاغرفیت)

لاغری پهلو (لاغرفیت) با روش منحصر به فرد و موثر سایت لاغرفیت امکان پذیر است. یکی از مراجعانم می گفت آقای مردانی من وقتی لباس می پوشم، پهلوهام بیرون می زنه، چه کار کنم؟ برای لاغری پهلو چی بخوریم؟ بطور کلی فردی که چاق است هم شکم و هم پهلو دارد. هر انسانی با توجه به قد، از حداقل وزن، وزن ایده آل و حداکثر وزنی برخوردار است که حتی در حداکثر وزن خود نیز شکم و پهلو نیز خواهد داشت. ولی در اندام ایده آل خود نه شکم دارد و نه پهلو.

لاغری پهلو با روش های ساده

لاغری پهلو با روش های ساده

اینکه شخصی بخواهد سریع پهلو های خود را آب کند کمی دور از انتظار می باشد. برای اینکه پهلوهای خود را از بین ببرید به صبر و حوصله توام با تلاش نیاز دارید.

در حقیقت برای خوشتیپ شدن به سه فاکتور اساسی و اثر گذار نیاز می باشد. صبر و حوصله، رژيم لاغری و ورزش موثر. به تجربه ثابت شده است اگر یکی از این اصول رعایت نشود بعید به نظر می رسد شخص به تیپ دلخواه خود برسد.

سه فاکتور اساسی برای لاغری پهلو

  1. صبر و حوصله
  2. رژیم لاغری
  3. ورزش موثر

لاغری پهلو با روش های ساده بالا امکان پذیر است. پس با ادامه مطلب لاغری پهلو (لاغرفیت) با ما همراه باشید.

لاغری پهلو در یک هفته

منفی و بی انگیزه بودن خیلی راحت است و اصلا نیاز به تلاش و کوشش ندارد. فقط کافی است سر خود را پایین بیندازید و اخم کنید و با همین روش ناراحت و غمگین و بی انگیزه شوید.

اما داشتن انگیزه کمی مشکل تر می باشد. داشتن انگیزه برای لاغری پهلو نیز از این قاعده مستثنی نیست و به سخت کوشی نیاز دارد. لاغری پهلو در یک هفته نیز به داشتن اراده قوی محتاج است.

البته به من خرده نگیرید که آقای مردانی مگر می شود در یک هفته از شر پهلوهایمان راحت شویم؟ حق با شماست ولی در اصل با توجه به ضرب المثل هر موقع ماهی را از آب بگیریم تازه است، هر چه زود که برای لاغری پهلو اقدام کنیم بهتر است.

اب کردن چربي پهلو زنان را از مقاله برنامه غذایی زنان در سایت لاغرفیت بخوانید.

نکته صفر لاغری پهلو

نکته صفر لاغری پهلو

جملات منفی را عوض کنید و به جملات مثبت تبدیل کنید

لطفا لطفا اینقدر به پهلو و شکم خودت نگاه بد نکن. هی به خودتون نگید شکم من بزرگه، پهلوهام چاقه، خدایا از چاقی چیکار کنم؟ این را از من بعنوان استاد (البته با اجازه شما) یا مربی، مشاور یا دوست بپذیرید که قدرت کلمات بسیار بالا است.

حضرت یعقوب مدام می گفت نکنه بلایی به سر یوسف بیاید؟ بلا به سرش آمد. هنگامی که در قصر مصر بود زلیخا به حضرت یوسف گفت یا با من باش با باید بروی زندان، یوسف گفت زندان برای من بهتر است. او به زندان رفت. هر چیزی که انتظارش را داشته باشید به سرتان می آید.

اگر مدام بگویید من چاقم چه اتفاقی می افتد؟ من اراده لاغر شدن ندارم، من نمیتونم لاغر بشم، دیگه از وزنم خسته شدم، پهلوهایم مرا آزار می دهد. حالا می دانید که گفتن هر کلمه یا جمله ای شما را به همان سمت سوق می دهد. در لاغری پهلو (لاغرفیت) نیاز است مثبت اندیشی را فلسفه خود کنید.

عوض اینکه بگویید من چاقم جمله زیبا و بهتری را می توانید جایگزین آن کنید. من دارم لاغر می شوم. خدایا شکر که من در مسیر لاغر شدن هستم. من دارم به اندام رویایی خودم می رسم. من در مسیر لاغر شدن توانایی و اعتماد به نفس دارم.

اولین اقدام برای لاغری پهلو

اگر پهلوهای شما چاق است نگران نباشید چون به شما کمک می کنم پهلوهایتان لاغر شود. مقاله لاغری پهلو (لاغرفیت) نیز در همین راستا نوشته شده است. آیا می دانید اولین اقدام برای کاهش وزن و لاغری چیست؟

اولین اقدام برای این کار این است که همین الآن بلند شوید و با متر خیاطی دور پهلوهای خود را اندازه بگیرید و  در سررسید یا دفتر خود یادداشت نمایید. تاریخ اندازه گیری را نیز بنویسید.

از شما خواهشی دارم و آن این است که اگر اندازه پهلوهای خود را نگرفتید ادامه مقاله لاغری پهلو (لاغرفیت) را متوقف کنید و اول اندازه را بگیرید. اگر در شرایطی نیستید که همین الآن اندازه بگیرید قول بدید که در اولین فرصت ممکن این کار را انجام می دهید. می توانید دور شکم و دور باسن را نیز اندازه بزنید.

اینکه اندازه پهلو های شما چقدر است خیلی اهمیت ندارد قرار است کارهای ساده ای برای لاغری انجام بدید و فقط به نتیجه چشم بدوزید. اینکه بنشینید و فقط به پهلوهای خود نگاه کنید و غصه بخورید کار افراد چاق و ضعیف است ولی شما می خواهید به بهترین قسمت اندام خود برسید.

اگر از چاقی بازوهای خود نگران هستید، پیشنهاد لاغرفیت به شما مطالعه لاغری بازوها است.

لاغری شکم و پهلو با ورزش

معمولا چاقی شکم و پهلو با همدیگر نسبت مستقیم دارند یعنی اگر فردی چاقی شکمی دارد، احتمال چاقی پهلو نیز در وی بیشتر است و بالعکس اگر شخصی پهلوهای چاقی دارد، احتمالا از چاقی شکمی نیز رنج می برد.

نکته حائز اهمیت این است که لاغری شکم و پهلو با ورزش و رژيم غذایی امکان پذیر است. انجام ورزش و گرفتن رژيم غذایی لاغری نیز به اراده انجام دادن آنها نیز وابسته است. نگویید آقای مردانی من اراده ندارم، همین که مشغول مطالعه این محتوا هستید در آستانه خوشتیپ شدن می باشید.

من نیز به شما کمک می کنم تا به اندام دلخواهتان برسید و از شر چاقی و اضافه وزن خلاص شوید. قول، قول است. کافی است شما به من قول بدید و من نیز به شما قول بدم.

انجام کارهایی که من به شما می گویم قول شما به من است و نتیجه شگفت انگیز لاغری پهلوها قول من به شماست. در زیر به برخی از ورزش های لاغری پهلو اشاره می کنم. لاغری سریع پهلوها با روش های ساده زیر قابل انجام است. پیشنهاد لاغرفیت به شما :

ورزش برای لاغری پهلو در خانه

در مجموع همه ورزش ها برای لاغری پهلو موثر هستند. شاید موقعیت ورزش در باشگاه را نداشته باشید. من خودم را ملزم به رفتن به باشگاه می کنم و این موقعیت را برای خودم ایجاد کرده ام.

اگر به هر دلیلی نمی توانید به باشگاه بروید و یا از ورزش های دیگری برای لاغری پهلو استفاده کنید دو ورزش لاغری پهلو و شکم را به شما آموزش می دهم و انجام آنها بسیار راحت است. جالب است بدانید ورزش برای لاغری پهلو در خانه نیز از همین راه ها امکان پذیر است.

سایت لاغرفیت به شما پیشنهاد می کند مطلب راجع به لاغری بازوها را مطالعه نمایید.

۱-حلقه زدن برای لاغری پهلو

حلقه زدن برای لاغری پهلو

برو تو حلقه و شروع کن

ورزش حلقه زدن هم برای لاغری شکم موثر است و هم برای لاغری پهلو و به دو صورت می توانید از آن سود ببرید. اما اگر حلقه زدن برای لاغری پهلو را بلد نیستید اول تمرین کنید تا یاد بگیرید.

انتظار دارم نگویید آقای مردانی من بلد نیستم حلقه بزنم. مگر شما اول رانندگی بلد بودید؟ از اول آشپزی بلد بودید؟ من خودم اول حت نمی توانستم کامپیوتر را روشن کنم. ولی هم اکنون مشغول نوشتن مقاله لاغری پهلو (لاغرفیت) و آپلود آن در سایت لاغرفیت برای شما هستم.

مطالعات نشان داده است که مدت 8 دقیقه حلقه زدن هم چربی شما را آب می کند و هم سیستم قلب و عروق شما را تقویت می کند. اما با اجرای ورزش هولالوپ (حلقه زدن) به مدت 20  دقیقه به راحتی حدود 210 کالری می سوزانید.

به خودم زحمت دادم و یاد گرفتم، پس شما هم می توانید حلقه زدن برای لاغری شکم و پهلو را یاد بگیرید. کافی است یک حلقه پلاستیکی بخرید و شروع کنید. اول کار کنترل حلقه کمی مشکل به نظر می رسد ولی در مدت کمتر از یک هفته به لذت حلقه زدن برای لاغری پی می برید.

مطالعات نشان داده است که مدت 8 دقیقه حلقه زدن هم چربی شما را آب می کند و هم سیستم قلب و عروق شما را تقویت می کند. اما با اجرای ورزش هولالوپ (حلقه زدن) به مدت 20  دقیقه به راحتی حدود 210 کالری می سوزانید. پس لاغری پهلو با حلقه امکان پذیر است.

ورزش برای پهلو

از 2 دقیقه ورزش شروع کنید و تدریجا زمان آنرا افزایش دهید. به 5 دقیقه و سپس کم کم زمان آن را به 20 دقیقه برسانید. نیاز نیست تمام 20 دقیقه پشت سر هم باشد، می توانید آنرا به زمان های کوچک تر تقسیم کنید. اما انجام بدید.

هنگامی که حلقه زدن برای لاغری پهلو را یاد گرفتید هر روز آنرا انجام بدید. ورزش برای پهلو و شکم به مداومت نیاز دارد. چه زمانی ورزش حلقه را انجام می دهید؟

قبل یا بعد از مسواک زدن 8 دقیقه حلقه هولالوپ بزنید. با این روش شما ورزش را با یک رفتار تکرار شدنی گره می زنید و دیگر نمی گویید یادم رفت یا وقت نکردم.

من شما را می شناسم نه اینکه آقای مردانی شما چطور مرا می شناسید؟ چون وضعیت شما را می شناسم و شما را درک می کنم می گویم شما را می شناسم. بیایید با مشورت همدیگر وقتی برای ورزش برای پهلو انتخاب کنیم.

شما مسواک می زنید؟ بله حتما مسواک می زنید. قبل یا بعد از مسواک زدن 8 دقیقه حلقه هولالوپ بزنید. با این روش شما ورزش را با یک رفتار تکرار شدنی گره می زنید و دیگر نمی گویید یادم رفت یا وقت نکردم.

اگر روزی سه بار مسواک بزنید چند دقیقه حلقه می زنید؟

۲-ورزش مسگری برای لاغری پهلو

ورزش مسگری برای لاغری پهلو

چرخ مسگری در پارک، نوع ساده آنرا می توانید برای منزل تهیه کنید

برای ورزش لاغری پهلو یک گزینه دیگر به شما معرفی می کنم. اگر حلقه نمی زنید می توانید از ورزش مسگری استفاده کنید. حتما می گویید آقای مردانی مسگری دیگر چیست؟ مسگری همون چرخونک است.

من خودم در باشگاه آخرای ورزشم به ورزش مسگری یا چرخانک می پردازم. کششی که به عضلات شکم و پهلوها وارد می کند خیلی لذت بخش است و باعث لاغری پهلوهای شما می شود.

از ورزش مسگری می توانید روزی 20 دقیقه استفاده کنید. یا اینکه یک روز مسگری و روز بعدی حلقه زدن بهتر است. پس یک روز در میان ورزش مسگری برای لاغری پهلو و حلقه برای لاغری پهلو را انجام دهید. چون تعداد عضلاتی که با هر دو ورزش درگیر می شوند بیشتر است.

دقیقا یک ماه از این دو ورزش بهره ببرید و خودتان را ملزم به آجرای آنها کنید. پس از یک ماه به سراغ دفتر یادداشت خود بروید و اندازه کنونی را با یک ماه قبل مقایسه کنید. وای پهلوهای شما چقدر تغییر کرده است. در همین حال به آینه نگاه کنید و برق چشمان زیبای خودتان را ببینید.

سپس ماه دوم را آغاز کرده و ادامه دهید. خوشحال می شوم که در سایت لاغرفیت که همان سایت خودتان است به من نیز پیشرفت خود را اعلام کنید. چون من از موفقیت شما خیلی مسرور و خوشحال می شوم.

برای لاغری پهلو چی بخوریم

برای لاغری پهلو چی بخوریم

در کنار ورزش های ساده و اثر گذاری که برای لاغری پهلو انجام می دهید به برنامه غذایی لاغری نیز نیاز دارید. بهترین برنامه غذایی برای لاغری همان رژيم قلیایی است که علاوه بر لاغر شدن شما به سلامتی و شادی شما نیز کمک می کند.

خیلی ها می پرسند آقای مردانی ما برای لاغری پهلو چی بخوریم؟ برای پاسخ به این سوال در چند سطر آینده با من باشید. آیا می دانید چرا شکم و پهلوها چاق می شوند؟

خوردن غذاهای اسیدی باعث چاقی می شود. تازه اخلاق را هم اسیدی و بد می کند. وقتی غذاهای اسیدی در بدن متابولیزه و سوخته می شوند باقیمانده آنها به سم تبدیل می شود. برای این موضع می توانید مقاله رژيم آلکالاین یا رژيم قلیایی را مطالعه کنید.

شما که دوست ندارید سم بخورید؟ پس تکلیف این سم ها داخل بدن چیست؟ سیستم ایمنی بدن کار بجا و شایسته ای انجام می دهد که از شر سم ها خلاص شود. می پرسید آقای مردانی آن کار چیه؟

چربی را در قسمت پهلوها و شکم اضافه می کند و همان سم ها را داخل آن جایگزین می نماید. چرا؟ چون ممکن است سم ها به دستگاه های داخلی بدن آسیب برسانند، آنها را در جاهایی خیلی دور از قلب و شش و غیره قرار می دهد. همان باعث چاقی شکم و پهلو می شود.

بهترین معجون برای لاغری شکم و پهلو

بهترین معجون برای لاغری شکم و پهلو خوردن غذاهای با خاصیت قلیایی است. غذاهای قلیایی وقتی متابولیزه می شوند و می سوزند باقیمانده اسیدی نداردند و همین نکته باعث لاغری پهلو و همچنین افزایش سلامتی می شود.

دوره ۳۰ روزه رژيم قلیایی این امکان را به شما می دهد که به راحتی لاغر شوید. خیلی ها سوال می کنند مدت این دوره ۳۰ روز است؟ این دوره به مدت سه ماه ادامه داشته و پشتیبانی می شود.

در این دوره ۳۰ فیلم آموزشی لاغری مثل انگیزه لاغری و راهکارهای لاغری ارائه می شود. همچنین در این دوره رژيم قلیایی نیز برای دانشجویان لاغری تنظیم می شود. کلیپ ویدئویی دوره رژيم قلیایی را ببینید.

  • ۳۰ فیلم آموزشی لاغری
  • تنظیم رژيم قلیایی برای لاغری
  • سه ماه پشتیبانی مستقیم

از مزایای این دوره است. برای تهیه این دوره می توانید روی دوره رژيم قلیایی کلیک کنید. کلیپ این دوره را از آپارات ببینید، لطفا روی دوره لاغری کلیک نمایید.

از اینکه به سایت لاغرفیت سرزدید و مقاله لاغری پهلو (لاغرفیت) را مطالعه کردید از شما متشکرم. محمود مردانی مشاور تغذیه

لطفا این مقاله را با دوستان به اشتراک بذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6  +  2  =