0
0

راه کاهش وزن در یک ماه چیست؟ (ارائه برنامه)

314 بازدید
کاهش وزن در یک ماه

بهترین رژیم غذایی کاهش وزن در یک ماه چیست؟ این برنامه رژیم لاغری یک رژیم غذایی علمی است که شما هم می توانید آن را انجام داده و نتیجه دلخواه را کسب کنید چون کاهش وزن اصولی در یک ماه اصلا اتفاق غیر منتظره ای نیست. اگر دنبال کاهش وزن سریع در یک ماه و لاغری در یک ماه هستید، این مطلب لاغرفیت را تا انتها دنبال کنید. چون قصد دارم بهترین برنامه و رژیم غذایی کاهش وزن در یک ماه را ارائه دهم.

رژيم غذایی کاهش وزن در یک ماه

معمولا قمار بازان حرفه ای اغلب فقیر هستند. آنها به حرفه قمار بازی معتاد شده اند و مدام به دنبال برد هستند، ولی متاسفانه همه چیز خود را می بازند.

رژيم گیرنده های حرفه ای نیز متاسفانه مدام چاق تر می شوند! آنها روزی به دنبال رژيم لاغری آمریکایی و روزی دیگر مشغول رژيم لاغری کانادایی می باشند

مثلا شخصی که هم اکنون وزنی حدود ۹۰ کیلو دارد، شاید از زمانی که وزن او ۷۰ کیلو بوده شروع به رژيم لاغری کرده است. او نه تنها در این سال ها لاغر نشده است بلکه هر سال هم چند کیلو به وزنش اضافه شده است. این شخص وقتی حدود ۷۰ کیلو بوده، رژيم کاهش وزن گرفته و شاید چند کیلو هم لاغر شده، ولی در مجموع شکست خورده و به وزن ۷۵ رسیده است. چون او رژيم غذایی درست برای کاهش وزن خود نداشته است. از ۷۵ کیلو به ۸۰ و همینطور وزن وی زیاد شده است.

شخصی که هم اکنون وزنی حدود ۹۰ کیلو دارد، شاید از زمانی که وزن او ۷۰ کیلو بوده شروع به رژيم لاغری کرده است.

شاید بگویید آقای مردانی شما چقدر انرژي منفی می دهید. دوست عزیز فلسفه رژيم درمانی من فلسفه مثبت اندیشی است. ولی در طول مدت مشاوره ای که داشته ام به این موضوع مهم رسیده ام. آنها هنوز به دنبال برنامه رژيم لاغری یک ماهه رایگان و رژيم غذایی لاغری رایگان هستند. مثل اینکه کاهش وزن در یک ماه به هر قیمتی طرفداران زیادی دارد. به همین دلیل خیلی از مراجعین من دنبال رژیم وحستناک سریع برای لاغری هستند.

آگاهی شرط اول رژیم لاغری یک ماهه است

قبل از شروع هر کاری باید بدانیم قرار است چه مسیری را طی کنیم. این تکنیک در مورد اجرای رژیم لاغری یک ماهه بسیار بسیار مهم است.

افرادی که می خواهند لاغری در یک ماه را تجربه کنند باید آگاه باشند که مسیر آنها مسیر آسانی نیست

به همین خاطر باید خودشان را تمام و کمال برای برنامه غذایی کاهش وزن در یک ماه آماده کنند تا موفقیت خوبی به دست بیاورند. به نظر من پس از آگاهی اولین بهترین رژیم غذایی کاهش وزن در یک ماه اقدام کردن و عملی کردن تصمیم خود است. اینکه شخصی مدام از این رژيم لاغری آنلاین به آن برنامه رژيم کاهش وزن و از این شاخه به آن شاخه برود، نتیجه مطلوبی نخواهد گرفت. همچنین روز به روز به وزن او اضافه هم خواهد شد. احساس بد چاقی را مدام به دنبال خود حمل می کند.

بهترین برنامه غذایی کاهش وزن در یک ماه چیست؟

بر اساس آمار و تجربه خدمتتان عرض می کنم که: اگر یک برنامه غذایی رژیم کاهش وزن برای یک ماه تنظیم شود، احتمال موفقیت آن خیلی افزایش می یابد. چون در این حالت انگیزه و اراده لاغری در بالاترین حد ممکن باقی خواهد ماند. در دوره کاهش وزن با رژیم قلیایی در سایت لاغرفیت، خانمی توانستند ۱۲٫۵ کیلو وزن کم کنند. شما هم می توانید برای خود یک ماه وقت اختصاص دهید. در این مدت رژیم غذایی کاهش وزن در یک ماه  را انجام داده و از نتایج آن شگفت زده شوید. س یادتان باشد، کاهش وزن نرمال در یک ماه اصلا اتفاق عجیبی نیست، اما نباید انتظارات وحشتناک از خودتان داشته باشید.

رژیم غذایی کاهش وزن در یک ماه

رژیم غذایی کاهش وزن در یک ماه خیلی موثرتر است از یک رژیم غذایی ۶ ماهه. ولی اگر این رژیم کاهش وزن دو یا سه  ماه به طول می انجامید آیا ایشان اینقدر موفق می شدند؟ به نظر من که بعید می باشد. حتی در کسانی که به کلینیک تغذیه و رژیم درمانی من مراجعه می کنند، هماه هفته های اول موفق تر هستند. یعنی رژیم غذایی کاهش وزن در یک ماه خیلی موثرتر می باشد.

این خانم موفق که معاون یک مدرسه بود توانست در مدت فقط ۳۰ روز این مقدار ۱۲٫۵ کیلو را کم کنند. خوشبختانه اصلا ریزش مو هم پیدا نکردند

به گفته وی پوست ایشان نیز جوان تر و درخشنده تر شده بود. پیشنهاد می کنم مطلب رابطه ریزش مو و رژیم غذایی را حتما در سایت لاغرفیت مطالعه کنید تا متوجه شوید چرا عده ای با گرفتن رژیم غذایی ریزش مو پیدا می کنند؟؟؟

استاندارد کاهش وزن در یک ماه

آيا می دانید حداکثر کاهش وزن مجاز در یک ماه چقدر است؟ در کتاب های علوم تغذیه عنوان شده است که حداکثر کاهش وزن در یک ماه از ۲ تا ۴ کیلو است. گر چه می توانید با استفاده از رژيم کاهش وزن اصولی از این مقدار بیشتر وزن کم کنید. من (محمود مردانی) مشاور تغذیه برای کاهش وزن مراجعانم کاهش وزن بیشتر از مقدار ۲ تا ۴ کیلو در یک ماه را انجام می دهم. البته تمام نیازهای حیاتی و نیازهای سلولی آنها را نیز در نظر می گیرم. استاندارد کاهش وزن در یک ماه را با توجه به برنامه غذایی متنوع، متعادل و متناسب در نظر گرفته و سرعت کاهش وزن را نیز افزایش می دهم. مقاله کاهش 10 کیلو در یک ماه را مطالعه نمایید. یک روز هم زودتر به وزن ایده آل خود برسید برای شما بهتر است. همین الان شروع کنید.

حداکثر کاهش وزن در یک ماه چقدر است؟

معمولا همه دوست دارند خیلی سریع لاغر بشوند. حتی مراجعین من اول کار دنبال بیشترین کاهش وزن در یک ماه هستند! حق هم با آنها است، چون هر چه سریع تر وزن اضافه را زمین بگذارید بهتر است. اما موضوعی که اهمیت دارد این است که لاغر شدن بایستی ماندگار باشد. مثلا اگر شخصی ۵ کیلو وزن کم کند و ۶ کیلو اضافه کند، موفقیتی به حساب نمی آید. بایستی وزنی که کم شده تثبیت و حفظ شود. کاهش وزن 2 تا 4 کیلو در یک ماه طبیعی به نظر می رسد. در دوره مشاوره تغذیه آنلاین می توانید به کاهش وزن حداکثری در یک ماه که چهار کیلو است برسید. یعنی در یک ماه چهار کیلو وزن کم کنید و آن وزن کم شده پویا و ماندگار باشد. این بیشترین ارزش را دارد. پس به جای عجله کردن باید با احتیاط جلو بروید تا سلامت جسمانی تان به خطر نیفتد. همیشه سعی کنید دنبال میزان کاهش وزن اصولی در یک ماه باشید.

کاهش وزن طبیعی در یک ماه چه ویژگی هایی دارد؟

در رژیم غذایی کاهش وزن تمام مشکلات احتمالی را برای شما آسان کرده ام. مثال بارز این گفته این است که: ه

خیلی از رژيم ها که اصولی نیستند ممکن است سبب خستگی رژيم گیرنده شوند. برخی ها با اولین مشکلی که اینگونه رژيم های غیر استاندارد دارد، برنامه رژيم خود را کنار می گذارند با توجه به نیاز شما و روانشناسی تغذیه ای شما برای هر روز یک تکنیک اساسی دارم، شما با توجه به اجرای آن تکنیک ها یاد می گیرید که به راحتی به سمت اندام دلخواه خود پیش بروید

تا پایان آن روز آن قانون و قوائد طلایی را تمرین می کنیم تا کاملا آنرا یادبگیریم. وقتی این قانون ها را یاد گرفتیم، آنقدر آنها را تکرار می کنیم تا برایمان ملکه شوند. مثلا یکی از قوانین طلایی کاهش وزن در یک روز این است‌:

چند قانون طلایی برای کاهش وزن اصولی در یک ماه

اگر واقعا دنبال کاهش وزن در یک ماه هستید این چند تکنیک را انجام دهید تا نتیجه بهتری به دست بیاورید.

۱- فقط نشسته غذا بخورید

شما در همان روز این تمرین را انجام می دهید که سرپا چیزی نخورید و این قانون و سایر قوانین به شما کمک می کند که خیلی راحت لاغر شوید. (بمنظور کاهش وزن در یک ماه نباید در غذا خوردن عجله داشته باشید)

۲- کاهش وزن در یک ماه با ورزش آسان تر است

بله هدف ما این است که در مدت زمان سی روزه وزن کم کنیم و دیگر چاق نشویم. برای رسیدن به این خواسته باید روزانه ورزش کنید. اما نیاز نیست ورزش های سنگین و پرهزینه انجام دهید! پیشنهاد می کنم نگاهی به لیست ورزش های لاغر کننده شکم و پهلو بیندازید تا بهتر عمل کنید. البته استفاده از لیست ورزش های مناسب لاغری هم کمک شایانی خواهد کرد.

3- با خوردن لاغر شوید نه با نخوردن

اگر می خواهید لاغر شوید و لاغر بمانید ، پس دست از کم خوری بردارید. کسانی که برای کاهش وزن و لاغری خود دست به رژیمهای وحشتناک می گیرند، معمولا موفق نمی شوند. آيا تا به حال این سوال را از خود پرسیده اید که چرا 97 درصد کسانی که رژیم می گیرند، بعد از 2 سال دوباره چاق می شوند؟ حتی وزنشان نیز از وزن قبلی بیشتر می شود. یک ضرر جدی که به آنها می رسد این است که: اشتهای آنها متاسفانه زیادتر می شود. اعتماد به نفس آنها نیز کاهش می یابد.

4- افت قند سبب چاقی می شود

این مشکلات از آنجا ناشی می شود که افت قند خون سبب چاقی می شود. اصلا باید بگوئیم که این چاقی، علتش کاهش و افت قند شخص چاق بوده است.

وقتی قند افت می کند، بدن ناخود آگاه بسمت خوراکی می رود

بدن به بی نظمی می رسد . اگر شما می خواهید در یک ماه لاغر شوید پس به خود گرسنگی ندهید. به همین خاطر تاکید زیاد بر میل کردن صبحانه دارم و اگر قصد کاهش وزن طبیعی در یک ماه را دارید اصلا نباید از آن غافل شوید. بد نیست نگاهی به بهترین صبحانه قلیایی برای کاهش وزن در لاغرفیت بیندازید.

5- استفاده از تمام گروه های غذایی باید در برنامه کاهش وزن در یک 30 روز باشند

شرط اساسی برای اینکه در یک ماه لاغر شوید، استفاده از تمام گروه های غذایی است.

از 6 گروه غذایی بصورت متنوع، متعادل و متناسب استفاده نمائید. نگران نباشید، شما تنها نیستید. من به شما کمک می کنم که به این چند کیلو اضافه وزن خود پایان دهید

من درک می کنیم که چاقی چقدر شما را اذیت می کند. چون خودم اول چاق بودم و 14 کیلو چربی و چاقی را با خود حمل می کردم و آن را به همه جا می بردم. هر جا که می رفتم، آن 14  کیلو را با خود می بردم. شما می توانید این دغدغه بزرگ را به من بسپارید. ما نیز به شما کمک می کنیم که لاغر شوید و لاغر بمانید. در این راه شما به کمک نیاز دارید. من از شما می خواهم تا حالا هر چی رژیم گرفته اید یا تجربه های ناموفق داشته اید، را کنار بگذارید. چون تا حالا به شما کمکی نکرده است و شما این هستید که می بینید.

6- سالاد خوردن را فراموش نکنید

به نظر من که تاکنون به بیش از چند ده هزار نفر مشاوره داده ام:

بدون خوردن سالاد نمی توان لاغر شد

سالاد جزو غذاهای سفت می باشد و نیاز به جویدن زیادی دارد. هر غذایی که سفت باشد و نیاز به جویدن داشته باشد، از افت قند خون جلوگیری می کند. مثلا در میان وعده 2 ساعت بعد از صبحانه می توانید 2  عدد هویج خام بخورید. یا اینکه یک عدد سیب که جزو غذاهای سفت به شمار می رود. پیشنهاد می کنم مقاله بهترین رژیم سالاد برای لاغری را در سایت لاغرفیت مطالعه کنید.

7- هیچ وقت گرسنه نمانید

وقتی از چگونگی کاهش وزن در یک ماه صحبت می کنم، افراد زیادی تعجب می کنند. چون عموم مردم فکر می کنند برای کم کردن وزن باید سختی و گرسنگی شدید بکشند. این میان وعده ها به شما کمک می کند که گرسنه نباشید. یک نکته را بایستی بدانید که نباید گرسنه شوید. وقتی که شدیدا گرسنه می شوید، سخن گوی بدن شما می گوید: من گرسنه ام و اورژانسی نیاز به غذا دارم. عجله کن تمام سلول به سلول بدن شما گرسنه هستند و یک اقدام انقلابی کن. برو بسمت یخچال و هر چه خوردنی بود بخور. شما که می خواهید در یک ماه لاغر شوید، نباید هیچ موقع گرسنه بمانید. بهتر است از میان وعده های رژیمی برای غلبه بر گرسنگی استفاده کنید.

8- مصرف پروتئین را بیشتر کنید

یک نکته مهم و درمانی:

وقتی از مواد غذایی پروتئینی استفاده می نمائید، برای انکه به کلیه های شما آسیب نرسد، حتما آبلیمو بخورید. می توانید همراه سالاد آنرا بخورید

پروتئینها چون خیلی سریع هضم نمی شوند، سبب موفقیت بیشتر در رژیم غذایی می شوند. این گفته من یک نمایشنامه نیست و شما با آن آشنا هستید. متوجه شدید که وقتی از گروه گوشت، مرغ، ماهی و تخم مرغ استفاده می نمائید، دیرتر گرسنه می شوید. می توانید گاها در رژیم غذایی مناسب برای کاهش وزن در یک ماه، بجای پنیر صبحانه یک تخم مرغ آب پز بخورید. حتما امتحان کنید. گرسنه نمی شوید و قدرت سیر کنندگی بالایی دارد. چرا ؟‌ چون دیر هضم است. البته همراه این تخم مرغ یک یا دو نوع سبزی مثل گوجه و خیار استفاده نمائید.

9- بهانه گیری را کنار بزارید

کاهش وزن سریع در یک ماه معمولا برای کسانی است که خیلی برای کاهش وزن خود عجله دارند. بعضی ها به خودشان قول می دهند که از شنبه شروع به کاهش وزن می کنم ولی شنبه ای که مد نظر آنهاست هرگز نمی آید. وقتی انسان قصد تغییری دارد مغز مقاومت می کند و بهانه ها جلو می آیند.

بهانه های مغز برای کاهش وزن

 • امروز ناهار یک غذای خوشمزه داریم
 • یک شب که عیبی نداره
 • در وعده بعدی کم می خورم .
 • امشب میهمانیم
 • انشاءالله بعد از میهمانی
 • از فردا شروع به رژیم می کنم
 • امروز جشن تولد داریم
 • مکه میشه در جشن تولد کیک نخورم؟
 • این وعده ایرادی نداره هرچی بخورم
 • بعد از این وعده شروع می کنم
 • حتما رژیم می گیرم و لاغر می شوم

این دلایل و دلایلی از این قبیل بهانه هایی هستند که کاهش وزن سریع در یک ماه را مدام به تعویق می اندازند و باعث می شوند که شما لاغر نشوید.

چند نکته طلایی برای کم کردن وزن در یک ماه

اگر می خواهید غذا یا میوه بخورید به این شکل عمل کنید:

۱- حس بینایی خود را فعال کنید

اول به آن نگاه کنید. چه رنگی؟ چه غذای زیبایی؟ چه میوه زیبایی؟

این نگاه کردن یعنی حس بینایی. خداوند در قرآن عزیز می فرماید: به دقت به غذای خود نگاه کنید.

۲- حس لامسه

بعد آنرا با دست بلند کنید. سایز و وزن آن را متوجه می شوید. یک حس دیگر نیز اضافه شد و آن حس لامسه است.

۳- حس بویایی

آن میوه و یا غذا را بو کنید. از عطر آن لذت ببرید. با این کار حس بویایی شما خیلی قوی تر نیز می شود.

۴- حس شنوایی

وقتی که میوه را قاچ می کنید و یا اینکه آب را داخل دهان می چرخانید ، صدای آنرا می شنوید.

۵- حس چشایی

پس از ۴ حس قبلی حالا نوبت به حس چشایی می رسد. در حس چشایی باید به چند نکته دقت شود.

 • غذا باید خوب جویده شود
 • با بزاق دهان آغشته شود و هضم دهانی اتفاق بیفتد
 • غذا بایستی با دندانهای آسیاب، اسیاب شود

6- حالا نوبت به حس ششم می رسد

مگه ما حس ششم هم داریم؟ در پاسخ باید بگویم که غذا را با شادی و نشاط میل نمایید. با استفاده از این تکنیک ها و مهارت ها، غذای خود را با آرامی و با تمرکز بخورید. همین نکات به ظاهر ساده، شما را از نظر روانی برای برنامه کاهش وزن در یک ماه آماده می کند.

کاهش وزن در یک ماه با ورزش بهترین گزینه است

ورزش یک علم بسیار گسترده است و بهترین ورزشی که می توانم به شما توصیه نمایم، ورزش شکم و پهلوی خاص است.

این ورزش خاص همان دراز نشست می باشد ولی با دراز نشست معمولی فرق دارد

طرز صحیح این ورزش چنین است: لطفا به پشت و رو به طرف اسمان روی زمین بخوابید و پاهای خود را روی صندلی یا بالش قرار دهید. بایست دقیقا به مبل می چسبد و زانوها حالت خمیده و قائمه به خود می گیرند. مدت 5 دقیقه دراز و نشست انجام دهید. اگر جدا جدا باشد بهتر است. مثلا 5 دقیقه را به 5 تا یک دقیقه ای تبدیل کنیم. این روش خیلی موثرتر است. این یکی از بهترین ورزش های آب کردن شکم و پهلو است.

بهترین پیشنهاد برای کاهش وزن اضافه در یک ماه

دوره ۲۱ روزه رژیم قلیایی حالا که تصمیم جدی برای لاغری در یک ماه گرفته اید، پیشنهاد می کنم در دوره لاغری با رژیم قلیایی من در سایت لاغرفیت شرکت کنید. در این دوره به شما موارد زیر را آموزش می دهیم:

 • روانشناسی لاغری
 • فیلم های آموزشی
 • برنامه رژيم قلیایی با توجه به مشخصات
 • تجویز دارو و مکمل های رژيمی
 • پشتیبانی از شما

در مجموع اگر بخواهیم برآوردی از این دوره داشته باشیم این است که: بطور میانگین ۵ تا ۸ کیلو در همان هفته اول کم شده است. البته این دوره برای ۲۱ روز یا یک ماه نیست. چرا که اگر شخصی مثلا بالای ۸۰ کیلو وزن داشته باشد نمی تواند در مدت یک ماه آن وزن را کم کند.

این کار علمی و ماندگار نیز نمی باشد. برای این دوستان ممکن است این دوره دو یا سه و یا حتی چهار ماه به طول بینجامد. در این دوره تصویری تمرکز ما بر روی کاهش وزن چشمگیر و بدون بازگشت است، ۲۵ سال سابقه رژیم درمانگر بودن به من این اجازه را می دهد تا این دوره را به صورت کامل تضمین کنم و از شما دعوت نمایم با خیال راحت در دوره کاهش وزن ماندگار با رژیم قلیایی شرکت نمائید.

برای آشنایی بیشتر با دوره و خواندن نظرات دیگر افراد درباره این دوره فوق العاده روی لینک زیر کلیک کنید: 

دوره لاغری با رژیم قلیایی در 30 روز

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.lagharfit.com/?p=10591
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک
محمود مردانی
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد راه کاهش وزن در یک ماه چیست؟ (ارائه برنامه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

X

X

معمولا کمتر از 30 دقیقه پاسخ می دهیم

محمود مردانی
مشاوره قبل و بعد از خرید محصولات

امیر
فقط سوالات و مشکلات فنی